Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Nominal Kaše vícezrnná 300g Nomina

44,90 Kč

(149,67 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Kód zboží: 8594010190148

39,90 Kč (133 Kč / kg)
- ks
44,90 Kč (149,67 Kč / kg)
- ks
59,90 Kč (199,67 Kč / kg)
- ks

Vícezrnná kaše od Nomina je rychlou, zdravou snídaní či svačinou během dne. Vysoký podíl vlákniny, která je nezbytná pro váš organismus.

Co tomu říká sám dodavatel?

Cereální kaše Nomina jsou výrobky s vysokou nutriční hodnotou. Vzhledem k jejich lehké stravitelnosti a snadné přípravě jsou ideální i jako součást sportovního jídelníčku. Představují tak moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Kaše Nomina vrací tělu potřebné sacharidy a minerály vyčerpané z organismu.

Baleno v ČR.

Co byste měli vědět?

Obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry. Balení obsahuje 300g suché směsi.

100% přírodní produkt bez mléka, cukru, konzervantů, aromat a barviv. Výborná chuť pro děti i dospělé. Vysoká nutriční hodnota. Sytá a lehce stravitelná. Snadná příprava. Celozrnná.

 

Základní příprava: Do teplého mléka či vody vmícháme cereální kaši Nomina, až docílíme požadovanou hustotu. Necháme 1-2 minuty odstát. Návrh na servírování: Kaši lze dochutit např. javorovým sirupem, třtinovým cukrem, marmeládou, dětskou ovocnou přesnídávkou, ovocem, kokosem, ořechy, semínky, máslem či rostlinným olejem lisovaným za studena apod. Dobrou chuť! Tip! - k zahuštění omáček, polévek a těst. - jako pojivo do masových, zeleninových a ovocných směsí.

Složení

Pšenice
Jáhly
Žito
Kukuřice
Ječmen
Oves

Nutriční hodnoty

Druh BIO a speciální kaše
Značka Nominal
Kategorie Bio potraviny a speciální potraviny
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 353g
Hmotnost netto 300g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Ošetřeno ionizujícím zářením Ne
Vhodnost pro bezlepkovou dietu Obsahuje lepek
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Výrobce / dovozce Vídeň 6, Vídeň, 59401 Vysočina, Česká republika
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.