Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sanytol Dezinfekce proti vodnímu kameni do koupelny s vůní eukalyptu ve spreji 500ml

Sanytol Dezinfekce proti vodnímu kameni do koupelny s vůní eukalyptu ve spreji 500ml

Značka: Sanytol
Země původu: Španělsko
Kód zboží: 3045206393003

99,90 Kč
199,80 Kč / l
ks

Popis produktu

Sanytol na koupelny účinně zabraňuje šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Garantuje perfektní hygienu v koupelnách či WC. Odstraňuje 99% virů, bakterií a plísní.

Co byste měli vědět?

Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standartního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob, jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Sanytol koupelny bez chlóru zaručuje perfektní hygienu a odstraňuje 99,9% mikroorganismů. Jeho vysoce výkonné složení snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla.

- Bez chlóru. - Odstraňuje 99,9% plísní, bakterií, virů. - Zdravý životní styl. - Odstraňuje plíseň. - Silný odstraňovač nánosů. - Účinná dezinfekce. - Protiplísňový účinek. - Šetrný k povrchům. - Odstraňuje plak a dodává lesk.

Opatrně!

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Nepožívat. První pomoc: Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 min. Požití: Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody (pouze je-li postižený při vědomí). Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut. Doporučení: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.

Složení

< kationtové povrchově aktivní látky 5%
neiontové povrchově aktivní látky
1-methoxy-2-propanol
Ostatní: parfém
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sanytol
Kategorie Čistící prostředky do koupelny
Hmotnost brutto 600g
Hmotnost netto 500g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Zámek
Způsob aplikace rozprašovač
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Pumpa
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Sprej
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Eukalyptus
Výrobce / dovozce AC MARCA S.A. Av.Carrilet 293-297, 08907 L´Hospitalet LI, Barcelona, Španělsko