Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sanytol Dezinfekce kuchyně s vůní citrónu ve spreji 500ml

Sanytol Dezinfekce kuchyně s vůní citrónu ve spreji 500ml

Značka: Sanytol
Země původu: Španělsko
Kód zboží: 3045206392006

89,90 Kč
179,80 Kč / l
ks

Popis produktu

Sanytol na kuchyně účinně odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin v kuchyni. Díky trojímu účinku - baktericidnímu, fungicidnímu a virucidnímu – odstraňuje 99% virů, bakterií a plísní. Čistí a dezinfikuje do hloubky a je šetrný k povrchům. Neobsahuje chlór.

Co byste měli vědět?

Kuchyň je místo náchylné k usazování bakterií. Použití dezinfekčního čistícího přípravku je jediný způsob, jak zabránit množení mikrobů. Trojí účinek přípravku odstraňuje 99,99 % mikroorganizmů. Odstraňuje účinně zbytky mastnoty a usazenin.

- Bez chlóru. - Odstraňuje 99,99% plísní, bakterií a virů. - Zdravý životní styl. - Silně odmašťující. - Čistota, lesk, vůně. - Dezinfikuje a odmaštuje do hloubky. - Šetrný k povrchům. - Biologicky odbouratelný. - Odstraňuje nepříjemné pachy.

Opatrně!

Doporučení: Za normálních podmínek použití neohrožuje septiky. Horké nebo teplé plochy nechte před nanesením přípravku vychladnout. U citlivých materiálů proveďte nejdříve zkoušku nanesením přípravku na málo viditelnou část. Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nevylévejte do kanalizace, tento materiál a jeho obal musí být zneškodněný bezpečným způsobem. Nesměšujte s louhem ani jinými čistícími prostředky.

Nastříkejte přípravek na plochu určenou k čištění. Nechte působit. Pak otřete vlhkým hadříkem. V případě usazenin nechte působit delší dobu a podle potřeby čištění opakujte. Plochy ve styku s potravinami omyjte pitnou vodou. V případě hloubkové dezinfekce nechte působit 15 minut.

Složení

< neiontové povrchově aktivní látky 5%
Kationtové povrchově aktivní látky
Fosfáty
Parfém (obsahuje limonene - může vyvolat alergickou reakci)
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sanytol
Kategorie Čistíci prostředky do kuchyně
Hmotnost brutto 600g
Hmotnost netto 500g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Zámek
Způsob aplikace rozprašovač
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Pumpa
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Sprej
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Citron
Výrobce / dovozce AC MARCA S.A. Av.Carrilet 293-297, 08907 L´Hospitalet LI, Barcelona, Španělsko