Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Mr. Muscle Kuchyň 5v1 čisticí a dezinfekční přípravek 500ml

Mr. Muscle Kuchyň 5v1 čisticí a dezinfekční přípravek 500ml

Značka: Mr. Muscle
Země původu: Nizozemsko
Kód zboží: 5000204825145

59,90 Kč
119,80 Kč / l
ks
59,90 Kč
119,80 Kč / l
ks
49,90 Kč
99,80 Kč / l
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

1. Vyvinutý pro snadné odstranění kuchyňské mastnoty a nečistoty. 2. Dezinfikuje tím, že zlikviduje 99,99% virů a bakterií na tvrdých, neporézních površích. 3. Svěží citronová vůně. 4. Zanechává zářivě čisté povrchy. 5. Pro rychlé a snadné čištění.

- Zlikviduje 99,99% virů a bakterií - Odstraňuje mastnotu a nečistoty - Citrónová vůně

Opatrně!

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Nevdechujte aerosoly. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. Účinná látka: 0,11 g alkyl(C12-C18)benzyl(dimethyl)amonium-chloridy a 0,11 g alkyl(C12-C14) (ethylbenzyl) dimethylamonium-chloridy ve 100 g přípravku.

Jak skladovat a používat?

Minimální doba skladování: 2 roky od data výroby uvedeného na obale.

Pro použití na: sporák, dřez a obkladačky, pracovní plochy. Otočte trysku do pozice „ON“. Pro aplikaci na vodorovné povrchy otevřete klapku před tryskou (pozice mlhy), pro svislé povrchy nechte klapku zavřenou (pozice pěny). Nastříkejte přípravek na tvrdý neporézní povrch (např. sporák, dřez, obkladačky, pracovní plochy), dokud není vlhký. Počkejte minimálně 15 minut a setřete pitnou vodou. Otočte trysku do pozice „STOP“. Nádobku skladujte ve svislé poloze. Zabraňte kontaktu přípravku se dřevem, hliníkem, s malovanými, lakovanými či měkkými porézními povrchy. V případě pochybností se řiďte pokyny výrobce čištěných povrchů a zařízení. Nepoužívejte na opotřebované, poškozené, popraskané povrchy či na zlaté kování.

Složení

neiontové povrchově aktivní látky <5%
Dezinfekční prostředky
parfémy
Limonene
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Mr. Muscle
Kategorie Čistící prostředky na okna
Hmotnost brutto 557g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Zámek
Způsob aplikace rozprašovač
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce S.C. Johnson s.r.o., Radlická 519/16, 150 00 Praha 5