Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sanytol Dezinfekce na podlahy a plochy s vůní eukalyptu 1l

Sanytol Dezinfekce na podlahy a plochy s vůní eukalyptu 1l

Značka: Sanytol
Země původu: Španělsko
Kód zboží: 3045206312202

99,90 Kč
99,90 Kč / l
ks

Popis produktu

Sanytol na podlahy čistí, odmašťuje a díky trojímu účinku - baktericidnímu, fungicidnímu a virucidnímu - dezinfikuje všechny materiály a plochy – velké plochy, WC, sanitární zařízení, odpadkové koše apod. Neobsahuje chlór. Nezpůsobuje skvrny.

Co byste měli vědět?

Trojí účinek: antibakteriální podle normy EN 1276 proti Listeria monocytogenes a Salmonella typhimurium, fungicidní podle normy EN 13697 a virucidní podle normy EN 14476 proti Herpes simplex, chřipkovému viru A H7N1 (2 hod) a viru prasečí chřipky A H1N1 (15 min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanými laboratořemi. Odstraňuje: Herpes simplex (HSV), Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, chřipkový virus H7N1, virus prasečí chřipky A H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Enterococcus hirae. Čištění: Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti.

- Koncentrované složení. - Odstraňuje 99,99% plísně, bakterie, viry. - Bez chlóru. - Zdravý životní styl. - Odmašťuje a čistí. - Nezanechává skvrny. - Bez rizika pro jakékoliv povrchové materiály a textilie.

Opatrně!

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 minut. Přetrvávají-li obtíže, vyhledejte lékařskou pomoc.

Velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy): Zřeďte 2 víčka ve 4 litrech teplé vody. Není třeba promíchat. WC, sanitární zařízení, dřezové sifóny: Naneste přímo 2 víčka neředěného přípravku. Nechte působit celou noc. Plastové a porcelánové předměty (odpadkové koše, potřeby pro domácí zvířata): Přípravek naneste přímo na houbu nebo kartáček. Neoplachujte. Plochy, které jsou v kontaktu s potravinami opláchněte pitnou vodou.

Složení

< neiontové povrchově aktivní látky 5%
Kationtové povrchově aktivní látky
Fosfáty
Ostatní: parfém
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sanytol
Kategorie čistící prostředdky na podlahy a koberce
Hmotnost brutto 1070g
Hmotnost netto 1000g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu dávkovač
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Tekuté
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Eukalyptus
Výrobce / dovozce AC MARCA S.A. Av.Carrilet 293-297, 08907 L´Hospitalet LI, Barcelona, Španělsko