Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Madel Stura Facile Čistič odpadů 1000ml

Madel Stura Facile Čistič odpadů 1000ml

Značka: Madel
Země původu: Itálie
Kód zboží: 8002295001474

99,90 Kč
99,90 Kč / l
ks
99,90 Kč
99,90 Kč / l
ks

Popis produktu

Tekutý extra účinný čistič odpadů. Lze použít na silnostěnné plastové a keramické odpady.

Co tomu říká sám dodavatel?

Tekutý extra účinný čistič odpadů. Lze použít na silnostěnné plastové a keramické odpady. Působí do 15 minut. Snadné použití bez zvonu a bez přidání vody.

Tradiční italská výroba od roku 1978, která si zakládá na vysoké kvalitě a jednoduchém použití. Produkty značky Madel se vyznačují vysokou účinností a originálními parfemacemi, které zpestří Váš domácí úklid.

kyselina sírová

Opatrně!

Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

Alergici pozor!

Žíravý.

Jak skladovat a používat?

Skladujte v těsně uzavřených originálních obalech na suchém, dobře větraném a chladném místě při teplotě od 10 do 40 st. Celsia. Nevystavujte slunci. Chraňte před dětmi. Neskladujte s potravinami, nápoji, krmivy.

Přípravek je určený k čištění výhradně silnostěnných plastových nebo keramických odpadů umyvadel, van, dřezů, WC a kanalizace.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Madel
Kategorie Prostředky na WC a odpady
Hmotnost brutto 1900g
Hmotnost netto 1700g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Tekuté
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Bez vůně
Návod k použití Přípravek vlijte opatrně v malém množství do odpadu. Nechte působit dle návodu na etiketě a následně zalijte malým množství vody. Zkontrolujte těsnost odpadu a poté zalijte další várkou vody. Při použití dbejte návodu na etiketě výrobku.
Výrobce / dovozce MADEL S.p.A., Via Torricelli, 3 Cotignola (RA) - Italy