Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Larrin Čistič s rozprašovačem proti plísni 500ml

44,90 Kč

(89,80 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Česká republika

Kód zboží: 8595000912658

44,90 Kč (89,80 Kč / l)
- ks
39,90 Kč (79,80 Kč / l)
- ks
44,90 Kč (89,80 Kč / l)
- ks

Co byste měli vědět?

Ničí plísně, bělí spáry a rozjasní zašlé povrchy, dezinfikuje, ničí bakterie, odstraňuje mastné a organické usazeniny snadno a rychle. Vysoce účinný.

Vhodný: pro likvidaci plísní na zdech, na dřevě, kolem kuchyňského zařízení, dřezů, umyvadel, van, sprchových koutů, bazénů, nádob na odpady, apod. Ošetřované plochy současně dezinfikuje, čistí a zbavuje bakterií.

Jak skladovat a používat?

Uchovávejte pouze v původním obalu, při teplotě +5°C až +25°C. Chraňte před teplem.

Otočte trysku do polohy (viz obal) a postříkejte místa napadená plísní. Pro dokonalé odstranění plísně nechejte působit 30 min. Přípravek můžete nechat na ošetřených místech zaschnout nebo jej důkladně opláchněte vodou. Při silném napadení postup několikrát opakujte. Přípravek není určen pro přímý kontakt s potravinami a krmivy. Pokud je použit k ošetření přetření předmětů a ploch, které by mohly přicházet do styku s potravinami a krmivy, proveďte několikrát oplach pitnou vodou. Z napadených míst plíseň předem mechanicky neodstraňujte, dochází tím k rozpýtlení výrtusů. Přípravek má současné bělící a dezinfekční účinek - ošetřené plochy jsou po aplikaci zbaveny plísní a bakterií, tmavé skvrny od plísní zmizí. Nepoužívejte na předměty z barevných kovů a polyamidu. Nestálobarevné předměty se mohou odbarvovat.

Složení

hydroxid sodný <2 %
chlorman sodný 5-15 %
pomocné látky

Nutriční hodnoty

Druh Desinfekční a proti plísním
Značka Larrin
Kategorie Čistící prostředky
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 650g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Zámek
Způsob aplikace rozprašovač
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce Styl, družstvo pro chemickou výrobu, Ohradní 65, 140 00 Praha 4
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.