Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Pulirapid na vodní kámen 750ml

79,90 Kč

(106,53 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Itálie

Kód zboží: 8002295016508

79,90 Kč (106,53 Kč / l)
- ks
Čistič vápenatých usazenin a rzi.

Co tomu říká sám dodavatel?

Obsahuje speciální kombinaci účinných složek, které rychle a efektivně odstraňují vodní kámen a rez z různých povrchů v domácnosti.

Tradiční italská výroba od roku 1978, která si zakládá na vysoké kvalitě a jednoduchém použití. Produkty značky Madel se vyznačují vysokou účinností a originálními parfemacemi, které zpestří Váš domácí úklid.

kyselina orthofosforečná, polyethoxylovaný mastný alkohol

Opatrně!

Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

Alergici pozor!

Dráždivý.

Jak skladovat a používat?

Skladujte v těsně uzavřených originálních obalech na suchém, dobře větraném a chladném místě při teplotě do 40 st. Celsia.

Složení

neiontové povrchově aktivní látky <5%
parfémy
Limonene

Nutriční hodnoty

Druh Čistící prostředky do koupelny
Značka Pulirapid
Kategorie Čistící prostředky
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 871g
Hmotnost netto 818g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Klip plastový nebo kovový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Svěží/Fresh
Konzistence Tekuté
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Návod k použití Lze použít ředěný nebo neředěný dle míry znečištění povrchů jako je nerez, vodovodní baterie, kachličky, keramická umyvadla. Dále je přípravek vhodný na čištění varných konvic, vnitřků praček i myček nádobí, napařovacích žehliček a pod. Přípravek je nutné oplachovat. Nepoužívejte na mramor, žulu a přírodní kameny, barevné lamináty, hydromasážní vany, teplné povrchy.
Výrobce / dovozce MADEL S.p.A., Via Torricelli, 3 Cotignola (RA) - Italy
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.