Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Sanytol Dezinfekce na podlahy a plochy s vůní eukalyptu 1l

99,90 Kč

(99,90 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Španělsko

Kód zboží: 3045206312202

Sanytol na podlahy čistí, odmašťuje a díky trojímu účinku - baktericidnímu, fungicidnímu a virucidnímu - dezinfikuje všechny materiály a plochy – velké plochy, WC, sanitární zařízení, odpadkové koše apod. Neobsahuje chlór. Nezpůsobuje skvrny.

Co byste měli vědět?

Trojí účinek: antibakteriální podle normy EN 1276 proti Listeria monocytogenes a Salmonella typhimurium, fungicidní podle normy EN 13697 a virucidní podle normy EN 14476 proti Herpes simplex, chřipkovému viru A H7N1 (2 hod) a viru prasečí chřipky A H1N1 (15 min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanými laboratořemi. Odstraňuje: Herpes simplex (HSV), Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, chřipkový virus H7N1, virus prasečí chřipky A H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Enterococcus hirae. Čištění: Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti.

- Koncentrované složení. - Odstraňuje 99,99% plísně, bakterie, viry. - Bez chlóru. - Zdravý životní styl. - Odmašťuje a čistí. - Nezanechává skvrny. - Bez rizika pro jakékoliv povrchové materiály a textilie.

Opatrně!

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 minut. Přetrvávají-li obtíže, vyhledejte lékařskou pomoc.

Velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy): Zřeďte 2 víčka ve 4 litrech teplé vody. Není třeba promíchat. WC, sanitární zařízení, dřezové sifóny: Naneste přímo 2 víčka neředěného přípravku. Nechte působit celou noc. Plastové a porcelánové předměty (odpadkové koše, potřeby pro domácí zvířata): Přípravek naneste přímo na houbu nebo kartáček. Neoplachujte. Plochy, které jsou v kontaktu s potravinami opláchněte pitnou vodou.

Složení

< neiontové povrchově aktivní látky 5%
Kationtové povrchově aktivní látky
Fosfáty
Ostatní: parfém

Nutriční hodnoty

Druh čistící prostředdky na podlahy a koberce
Značka Sanytol
Kategorie Čistící prostředky
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 1070g
Hmotnost netto 1000g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh balení dávkovač
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Eukalyptus
Konzistence Tekuté
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce AC MARCA S.A. Av.Carrilet 293-297, 08907 L´Hospitalet LI, Barcelona, Španělsko
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.