Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Sanytol Univerzální dezinfekce na všechny povrchy s vůní eukalyptu ve spreji 500ml

89,90 Kč

(179,80 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Španělsko

Kód zboží: 3045200700005

Sanytol univerzální čistič ve spreji čistí a dezinfikuje všechny plochy v domácnosti. Neobsahuje chlór a nezpůsobuje skvrny. Odstraňuje 99% virů, bakterií a plísní. Je biologicky odbouratelný.

Co byste měli vědět?

Sanytol díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9 % mikrobů. Odstraňuje kromě jiného: Herpes, virus Influenza A H7N1, dále organizmy Pseudomonas aeuruginosa, staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus Niger,...

- Bez chlóru. - Odstraňuje 99,9% plísní, bakterií a virů. - Zdravý životní styl. - Biologicky rozložitelné. - Nezanechává skvrny. - Svěží vůně.

Opatrně!

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě aplikace na citlivé materiály proveďte nejdříve zkoušku na málo viditelné části. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 minut. Přetrvávají-li obtíže, vyhledejte lékařskou pomoc. Požití: V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Co dezinfikuje? Kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, elektrické domácí spotřebiče**, matrace, koberce, sedačky, telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše... (** Nepoužívejte na plochy, které jsou v kontaktu s potravinami.). Jak dezinfikovat? Nastavit pistoli do pozice ON. Nastříkat na plochu určenou k dezinfekci, až bude dostatečně vlhká. Osušit čistým hadříkem. Pravidelně opakovat.

Složení

< neiontové povrchově aktivní látky 5%
Kationtové povrchově aktivní látky
Ostatní: parfém

Nutriční hodnoty

Druh Desinfekční a proti plísním
Značka Sanytol
Kategorie Čistící prostředky
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 576g
Hmotnost netto 500g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh balení Pumpa
Druh uzávěru obalu Zámek
Způsob aplikace rozprašovač
Vůně Eukalyptus
Konzistence Sprej
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce AC MARCA S.A. Av.Carrilet 293-297, 08907 L´Hospitalet LI, Barcelona, Španělsko
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.