Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Veet Suprem Essence Voskové pásky na obličej s proužkem pro snadné uchopení 18ks
Akce

Veet Suprem Essence Voskové pásky na obličej s proužkem pro snadné uchopení 18ks

Značka: Veet
Kód zboží: 8592326010976

115 Kč 159 Kč
6,39 Kč / ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

−27 %
115 Kč 159 Kč
5,75 Kč / ks
ks
−26 %
−26 %
109 Kč 149 Kč
109,00 Kč / 100ml
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Při používání voskových pásků Veet na obličej můžete pohlížet na svět s důvěrou, neboť tyto pásky Vám zajistí hladkost na dotek jakožto přirozenou součást Vaší krásy. Pásky Veet jsou ideální pro malé a delikátní oblasti jako např. horní ret, tváře a bradu. Suprem' Essence je naše nejnovější varianta přípravku pro zkrášlení, která umožňuje hydrataci Vaší pokožky. Tento přípravek je obohacen směsí esenciálních olejů a ovoněn sametovou růží. A tyto pásky se vyznačují snadným používáním - speciální proužek pro snadné uchopení Easy Strip znamená, že můžete získat až čtyřtýdenní hladkost jedním snadným pohybem. Voskové pásky Veet na obličej jsou účinné i na krátké chloupky (1,5 mm) - a při pravidelném používání zjistíte, že Vám budou dorůstat chloupky v menším množství, přičemž budou jemnější a měkčí.

Co byste měli vědět?

Obsah tohoto balení obsahuje: - 12 voskových pásků - 4 ubrousky Perfect Finish - 1 leták

- Dermatologicky testováno. - Esenciální oleje a vůně sametové růže. - Snadná manipulace, dokonalé výsledky. - Veet voskové pásky jsou obohacené Anti-oxidantem a ubrousky Perfect Finish vitamínem E.

Opatrně!

Upozornění: Před použitím si přečtěte všechna upozornění a dodržujte příslušné pokyny. Přípravek je vhodný pro horní ret, tváře a bradu. NENÍ VHODNÝ pro depilaci zbývajících částí obličeje, hlavy, uší, análních oblastí, genitálních oblastí a prsních bradavek nebo jakýchkoliv jiných částí těla. Nepoužívejte na opary na rtech, křečové žíly, jizvy, mateřská znaménka, uhrovitou, poškozenou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku nebo na pokožku, která v minulosti trpěla nepříznivou reakcí na depilační vosky. Vždy dodržujte interval alespoň 72 hodin mezi jednotlivými depilacemi. Pokud užíváte léky mající vliv na kůži nebo pokud trpíte kožními poruchami nebo jste ve stavu, který může mít vliv na Vaši pokožku, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem. Depilace voskem není vhodná pro starší osoby a diabetiky a pro osoby užívající perorální retinoidy. Pokud jste si dosud ještě neprováděli depilaci voskem, doporučujeme vám začít depilací nohou. Až poté, co získáte určitou zkušenost, přejděte k citlivějším oblastem obličeje. Před použitím se ujistěte, že vaše pokožka je suchá, není podrážděná a neobsahuje zbytky krémů, olejů či deodorantů. Před každým si VŽDY OVĚŘTE REAKCI POKOŽKY aplikací a odstraněním přípravku na malou část oblasti, kterou chcete depilovat, a to podle návodu k použití. V případě, že po 24 HODINÁCH nedojde k nepříznivé reakci, pokračujte v používání. V případě pocitu pálení/štípání/svědění během aplikace přípravek okamžitě odstraňte za použití zadní strany použitého pásku, ubrousku Perfect Finish nebo dětského oleje a důkladně opláchněte studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nenanášejte vosk na stejnou oblast více než jednou. Po použití může být pokožka po krátkou dobu citlivější, proto dejte pozor na poškrábání. Po depilaci doporučujeme vyčkat 24 hodin před použitím jakéhokoliv parfémovaného produktu, použitím zařízení na umělé opalování, plaváním či opalováním. Když Vám dojdou ubrousky Perfect Finish, můžete použít dětský olej. Pro odstranění vosku nepoužívejte vodu, mýdlo nebo alkohol. ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ; Podmínky použití a varování. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte vnější obal. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Depilace voskem je vhodná pro těhotné ženy, ale může způsobit modřiny.

5 kroků: Před použitím přípravku Veet si pečlivě přečtěte upozornění na obalu. 1. Vyjměte dvojitý voskový pásek a třete jej mezi rukama, aby se Vám jednotlivé pásky snadno oddělily. 2. Opatrně oddělte pásky od sebe za použití zaoblených proužků Easy Strip. 3. S proužkem Easy Strip orientovaným ve směru růstu Vašich chloupků přiložte jeden pásek na svou pokožku. Přejeďte několikrát rukou ve směru růstu Vašich chloupků, abyste zajistili dobré přilnutí vosku. 4. Udržujte svou pokožku napnutou. Uchopte proužek a co nejrychleji strhněte pásek zpět prosti směru růstu chloupků. Při strhávání zatáhněte pásek zpět jedním rychlým pohybem raději v blízkosti pokožky než pryč od pokožky. 5. Po depilaci voskem očistěte za použití ubrousku Perfect Finish veškerý vosk, který zbyl na Vaší pokožce.

Složení

Voskové pásky: triethylene glycol rosinate
glyceryl rosinate
Silica
Polyethylene
Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate
Parfum
Paraffinum liquidum
Butyrospermum parkii butter
Aqua
cedrus atlantica bark oil
myrocarpus fastigiatus oil
Benzyl salicylate
Butylphenyl methylpropional
Linalool
Propylene glycol dicaprylate/dicaprate
Nelumbo nucifera flower extract
Phenoxyethanol
Potassium sorbate
Xanthan gum
CI 77891
CI 15850
Ubrousky: paraffinum liquidum
hexyldecyl stearate
Tocopheryl acetate
citrus aurantium dulcis peel oil
Limonene
pelargonium graveolens flower oil
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Veet
Kategorie Depilace pro ženy
Hmotnost brutto 32g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Krabice
Daňová klasifikace 21%
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o., Vinohradská 151, 130 00 Praha 67