Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sanytol Univerzální dezinfekce na všechny povrchy s vůní eukalyptu ve spreji 500ml

Sanytol Univerzální dezinfekce na všechny povrchy s vůní eukalyptu ve spreji 500ml

Značka: Sanytol
Země původu: Španělsko
Kód zboží: 3045200700005

89,90 Kč
179,80 Kč / l
ks

Popis produktu

Sanytol univerzální čistič ve spreji čistí a dezinfikuje všechny plochy v domácnosti. Neobsahuje chlór a nezpůsobuje skvrny. Odstraňuje 99% virů, bakterií a plísní. Je biologicky odbouratelný.

Co byste měli vědět?

Sanytol díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9 % mikrobů. Odstraňuje kromě jiného: Herpes, virus Influenza A H7N1, dále organizmy Pseudomonas aeuruginosa, staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus Niger,...

- Bez chlóru. - Odstraňuje 99,9% plísní, bakterií a virů. - Zdravý životní styl. - Biologicky rozložitelné. - Nezanechává skvrny. - Svěží vůně.

Opatrně!

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě aplikace na citlivé materiály proveďte nejdříve zkoušku na málo viditelné části. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 minut. Přetrvávají-li obtíže, vyhledejte lékařskou pomoc. Požití: V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Co dezinfikuje? Kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, elektrické domácí spotřebiče**, matrace, koberce, sedačky, telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše... (** Nepoužívejte na plochy, které jsou v kontaktu s potravinami.). Jak dezinfikovat? Nastavit pistoli do pozice ON. Nastříkat na plochu určenou k dezinfekci, až bude dostatečně vlhká. Osušit čistým hadříkem. Pravidelně opakovat.

Složení

< neiontové povrchově aktivní látky 5%
Kationtové povrchově aktivní látky
Ostatní: parfém
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sanytol
Kategorie Desinfekční a proti plísním
Hmotnost brutto 576g
Hmotnost netto 500g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Zámek
Způsob aplikace rozprašovač
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Pumpa
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Sprej
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Eukalyptus
Výrobce / dovozce AC MARCA S.A. Av.Carrilet 293-297, 08907 L´Hospitalet LI, Barcelona, Španělsko