Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Savo Prim 6v1 univerzální dezinfekční prostředek se svěží vůní 1l

Savo Prim 6v1 univerzální dezinfekční prostředek se svěží vůní 1l

Značka: Savo
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8594005390560

39,90 Kč
39,90 Kč / l
ks
−24 %
39,90 Kč 52,90 Kč
39,90 Kč / l
ks
−46 %
197 Kč 369 Kč
ks
−40 %
179 Kč 299 Kč
ks
−35 %
89 Kč 139 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Savo Prim svěží vůně účinně vyčistí a vydezinfikuje a dodá vašemu domovu nádech svěží čistoty. Savo Prim svěží vůně je obzvlášť vhodné do domácnosti s malými dětmi a domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií (vč. E.coli, Stafylokoky, MRSA, Salmonely, Listérie...), virů (viry - žloutenky typu A, B, C; chřipky, neštovic, příušnic, herpes, i HIV), kvasinek (candidozy) a vláknitých plísní (Aspergillus).

Co byste měli vědět?

Datové listy složek přípravku jsou na: www.bochemie.cz.

- Univerzální použití 6v1. - Zničí 99,9% bakterií a virů. - Dezinfekce a čistota.

Opatrně!

Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Dráždí oči a kůži. Vysoce toxický pro vodní organismy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Viz speciální pokyny nebo bezpečnostní listy. První pomoc: Při nadýchání odstranit zdroj expozice, zajistit postiženému přívod čerstvého vzduchu, zabránit fyzické námaze (včetně chůze). Nebezpečný pro životní prostředí. Dráždivý.

Jak skladovat a používat?

Chraňte před teplem a slunečním světlem (skladovací teplota -10 až +25°C).

Použití v domácnosti: Savo Prim svěží vůně má univerzální použití. Odstraňuje veškeré nežádoucí pachy, např. zápach z ledničky, cigaretový kouř, pachy domácích zvířat, dále je určen k mytí a dezinfekci ploch a podlah, sanitární keramiky, WC, dřezů, kuchyňských potřeb, hraček a kotců pro zvířata. Příprava roztoku a ředění: Do 4 l vody přidejte 200 ml Sava Prim svěží vůně (5 plných uzávěrů). Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 min. pitnou vodou. Savo Prim má bezpečnostní uzávěr. Stlačte na vyznačených bočních plochách a odšroubujte. Dávkování viz obal.

Složení

Účinná látka: chlornan sodný 47g/kg (EC 231-668-3) 4,70%
Aniontové povrchově aktivní látky méně než 50 g/kg () (EC 221-419-0) 5%
Parfum
Voda
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Savo
Kategorie Desinfekční a proti plísním
Hmotnost brutto 1100g
Hmotnost netto 1000g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670, 186 00 Praha 8