Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Santa Teresa 1796 Ron Antiguo de Solera rum 40% 700ml

1 449 Kč

(2 070 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Venezuela

Kód zboží: 24223000319

1 449 Kč (2 070 Kč / l)
- ks
Ron Antiguo de Solera rum značky Santa Teresa, která vznikla roku 1796 je jeden z nejkvalitnějších rumů na trhu. Jeho chuť, aroma i barva je perfektne vyvážená a uceluje tak váš požitek z kvalitního pití.

Co tomu říká sám dodavatel?

Ron Antiguo de Solera rum značky Santa Teresa 1796, je super premiový třtinový rum, který zraje minimálně 15 let v dubových sudech z amerického bílého dubu a v sudech z francouzské oblasti Limousine metodou solera. V těchto sudech dříve zrála španělská sherry a brandy. Korek rumu je zalit voskem a skěle uceluje celkový design. Směs různě starých rumů je velmi harmonická a dotváří celkovou hebkost tohoto rumu. Santa Teresa je podnik s 200 letou tradicí, na kterou jsou poprávu hrdí. Aroma po medu, karemlu, ovoce a s náznakem kešu a vanilky na závěr se skvěle doplňují s harmonickou chutí. Tento rum je zaslouženým vítězem Gold Medal v Spirits Festival 2007 a bronzové medaile z Caribbean Week.

Složení

Rum
Značka Santa Teresa
Kategorie Destiláty
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 1200g
Uzavíratelnost obalu Ano
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Kvalita Bio Ne
Vhodnost pro diabetickou dietu Ne
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Procento alkoholu 40 %
Výrobce / dovozce C.A.Ron Santa Teresa El Consejo Edo, Aragua, Venezuela
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.