Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Yellow&Blue BIKA jedlá soda sáček 1kg

Yellow&Blue BIKA jedlá soda sáček 1kg

Značka: Yellow&Blue
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8594165000293

69 Kč
69,00 Kč / kg
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

99 Kč
132,00 Kč / l
ks
30 Kč
30,00 Kč / ks
ks
129 Kč
129,00 Kč / l
ks

Popis produktu

Všestranný ekologický čistič a odstraňovač pachů pro domácnost. Podrobný návod je součástí každého balení.

Co tomu říká sám dodavatel?

BIKA - jedlá soda (POZOR - NEZAMĚŇOVAT SE SODOU NA PRANÍ - jedná se o rozdílné látky!) má mnohostranné použití při čistění a údržbě eko-domácnosti.

Výrobky neobsahují ropné produkty, fosfáty/fosfonáty, optické zjasňovače, enzymy, chlór, syntetickou parfemaci, barviva.

Složení

hydrogenuhličitan sodný - soda bikarbona (NaHCO3)
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Yellow&Blue
Kategorie Eko-čištění
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 1080g
Hmotnost netto 1000g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Klip plastový nebo kovový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Konzistence Prášek
Návod k použití Jedlá soda má mnohostranné využití v domácnosti: PRANÍ Přidejte půl hrnku sody do prací lázně. Velmi vhodné pro praní textilních plen! Namáčení textilních plen. Prevence zatuchlé pračky ÚKLID Čistění a odstranění pachů z popelníků. Odstranění pachů z koberce a čalouněného nábytku. Čistění vany, sprchy, dřezů a keramických povrchů. DĚTSKÝ POKOJ Čistění a dezodorizace hraček a dětských pomůcek. KUCHYNĚ Odstranění pachů z myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a lednice. Odstranění pachů a usazenin z odpadů. Čistění a odstranění pachů z plastových kontejnerů na potraviny, z krájecího prkénka. Čistění trouby. Čistění ovoce a zeleniny. Čistění kávových a čajových konvic a hrnků, termosek a kávovaru. Čistění připáleného nádobí. ZVÍŘATA Odstranění pachů z psích a kočičích pelíšků a kočičích toalet. Čistění a dezodorizace zvířecích hraček. „Suchý šampon“ pro psy k odstranění nepříjemného pachu. AUTO A GARÁŽ Čistění kontaktů automobilových akumulátorů. Odstranění pachů z popelníku v autě. Čistění auta. Odstranění pachů z 
Výrobce / dovozce TIERRA VERDE s.r.o., Trnkova 111, 628 00 Brno