Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Yellow&Blue Biologický čistič odpadů na bázi enzymů 1l

Yellow&Blue Biologický čistič odpadů na bázi enzymů 1l

Značka: Yellow&Blue
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8594165000217

329 Kč
329,00 Kč / l
ks
99 Kč
132,00 Kč / l
ks
30 Kč
30,00 Kč / ks
ks
129 Kč
129,00 Kč / l
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Na bázi enzymů, nahradí běžně prodávané agresivní chemikálie. Enzymy v obsažené přípravku rozkládají organické nečistoty a tuky usazené v odpadním potrubí. Je vhodný i pro domácnosti používající biologické čističky vody a septiky udržované enzymy.

Výrobky neobsahují ropné produkty, fosfáty/fosfonáty, optické zjasňovače, enzymy, chlór, syntetickou parfemaci, barviva.

Opatrně!

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P301 + P312 PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte lékaře. P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Signální slovo: Varování

Před upotřebením protřepte.

Složení

amyláza
proteáza
neionogenní tenzid
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Yellow&Blue
Kategorie Eko-čištění
Hmotnost brutto 1010g
Hmotnost netto 950g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Návod k použití Návod k použití: Nalejte 50 ml přípravku do odpadu a zalejte jedním hrnkem teplé vody (ne horké) pro aktivaci přípravku. Nechte přípravek pusobit nejlépe pres noc, minimálne však 30 minut. Poté prolejte teplou vodou a v případě potřeby opakujte. Jako prevenci používejte jednou týdne 50 ml přípravku. Nepoužívejte současně přípravky na bázi chlóru, louhu nebo kyselin, neboť tyto zamezují činnosti enzymů obsažených v přípravku.
Konzistence Tekuté
Výrobce / dovozce TIERRA VERDE s.r.o., Trnkova 111, 628 00 Brno