Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Yellow&Blue BIKA jedlá soda sáček 1kg

59 Kč

(59 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Česká republika

Kód zboží: 8594165000293

99 Kč (132 Kč / l)
- ks
139 Kč (139 Kč / l)
- ks
149 Kč (175,29 Kč / kg)
- ks

Všestranný ekologický čistič a odstraňovač pachů pro domácnost. Podrobný návod je součástí každého balení.

Co tomu říká sám dodavatel?

BIKA - jedlá soda (POZOR - NEZAMĚŇOVAT SE SODOU NA PRANÍ - jedná se o rozdílné látky!) má mnohostranné použití při čistění a údržbě eko-domácnosti.

Výrobky neobsahují ropné produkty, fosfáty/fosfonáty, optické zjasňovače, enzymy, chlór, syntetickou parfemaci, barviva.

Složení

hydrogenuhličitan sodný - soda bikarbona (NaHCO3)

Nutriční hodnoty

Druh Eko-čištění
Značka Yellow&Blue
Kategorie Ekodrogerie a přírodní kosmetika
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 1080g
Hmotnost netto 1000g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Klip plastový nebo kovový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Konzistence Prášek
Návod k použití Jedlá soda má mnohostranné využití v domácnosti: PRANÍ Přidejte půl hrnku sody do prací lázně. Velmi vhodné pro praní textilních plen! Namáčení textilních plen. Prevence zatuchlé pračky ÚKLID Čistění a odstranění pachů z popelníků. Odstranění pachů z koberce a čalouněného nábytku. Čistění vany, sprchy, dřezů a keramických povrchů. DĚTSKÝ POKOJ Čistění a dezodorizace hraček a dětských pomůcek. KUCHYNĚ Odstranění pachů z myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a lednice. Odstranění pachů a usazenin z odpadů. Čistění a odstranění pachů z plastových kontejnerů na potraviny, z krájecího prkénka. Čistění trouby. Čistění ovoce a zeleniny. Čistění kávových a čajových konvic a hrnků, termosek a kávovaru. Čistění připáleného nádobí. ZVÍŘATA Odstranění pachů z psích a kočičích pelíšků a kočičích toalet. Čistění a dezodorizace zvířecích hraček. „Suchý šampon“ pro psy k odstranění nepříjemného pachu. AUTO A GARÁŽ Čistění kontaktů automobilových akumulátorů. Odstranění pachů z popelníku v autě. Čistění auta. Odstranění pachů z 
Výrobce / dovozce TIERRA VERDE s.r.o., Trnkova 111, 628 00 Brno
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.