Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Yellow&Blue Biologický čistič odpadů na bázi enzymů 1l

329 Kč

(329 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Česká republika

Kód zboží: 8594165000217

99 Kč (132 Kč / l)
- ks
139 Kč (139 Kč / l)
- ks

Co tomu říká sám dodavatel?

Na bázi enzymů, nahradí běžně prodávané agresivní chemikálie. Enzymy v obsažené přípravku rozkládají organické nečistoty a tuky usazené v odpadním potrubí. Je vhodný i pro domácnosti používající biologické čističky vody a septiky udržované enzymy.

Výrobky neobsahují ropné produkty, fosfáty/fosfonáty, optické zjasňovače, enzymy, chlór, syntetickou parfemaci, barviva.

Opatrně!

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P301 + P312 PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte lékaře. P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Signální slovo: Varování

Před upotřebením protřepte.

Složení

amyláza
proteáza
neionogenní tenzid

Nutriční hodnoty

Druh Eko-čištění
Značka Yellow&Blue
Kategorie Ekodrogerie a přírodní kosmetika
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 1010g
Hmotnost netto 950g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Konzistence Tekuté
Návod k použití Návod k použití: Nalejte 50 ml přípravku do odpadu a zalejte jedním hrnkem teplé vody (ne horké) pro aktivaci přípravku. Nechte přípravek pusobit nejlépe pres noc, minimálne však 30 minut. Poté prolejte teplou vodou a v případě potřeby opakujte. Jako prevenci používejte jednou týdne 50 ml přípravku. Nepoužívejte současně přípravky na bázi chlóru, louhu nebo kyselin, neboť tyto zamezují činnosti enzymů obsažených v přípravku.
Výrobce / dovozce TIERRA VERDE s.r.o., Trnkova 111, 628 00 Brno
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.