Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Perfect Fit Granule In Form s kuřecím masem 750g

Perfect Fit Granule In Form s kuřecím masem 750g

Značka: Perfect Fit
Země původu: Německo
Kód zboží: 4008429040283

124,90 Kč
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

−24 %
94,90 Kč 124,90 Kč
ks
−24 %
94,90 Kč 124,90 Kč
ks
−24 %
94,90 Kč 124,90 Kč
ks
−20 %
99 Kč 124,90 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Pro lenošivé baculky. Každá kočka je jedinečná. Některé kočky si rády celý den hrají, jiné zase spíše odpočívají. Kočky, jejichž životní styl je méně aktivní, mohou mít často vyšší tělesnou váhu, než jaká je optimální. Proto jsme vyrobili Perfect Fit In Form - vysoce kvalitní krmivo, které díky svému optimálnímu složení udržuje ve formě kočky s vyšší váhou a stará se o to, aby vypadaly a cítily se co možná nejlépe. Obsahuje o 20 % méně kalorií Obsahuje o 20 % méně kalorií než Perfect Fit Adult, a tak pomáhá udržovat optimální hmotnost. Mobilizuje tukové zásoby Obsahuje L-karnitin, který pomáhá mobilizovat tukové zásoby. Pro silné srdce Obsahuje taurin, který pomáhá udržovat zdravé srdce. Pro snadný pohyb Optimální hmotnost přispívá ke zdraví kloubů a snadné pohyblivosti.

Složení

Sušené drůbeží maso se sníženým obsahem tuku (včetně 20 % kuřecího masa),Pšenice,Pšeničná mouka krmná,Hydrolyzované drůbeží bílkoviny,Sušené živočišné bílkoviny,Živočišný tuk,Sušené obilné bílkoviny,Kukuřičná mouka,Hydrolyzovaná játra,Zpracované hovězí a vepřové bílkoviny,Celulóza,Cukrovarské řízky sušené,Sůl,Chlorid draselný
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Perfect Fit
Kategorie Granule a směsi pro kočky
Hmotnost brutto 825g
Hmotnost netto 750g
Daňová klasifikace 15%
Příchuť Kuřecí
Aktivita kočky univerzální
Dieta kočky Nadváha / kastrace
Věk kočky Dospělá kočka
Výrobce / dovozce Mars Czech s.r.o., Michelská 1552/58, 140 00 Praha 4, Česká republika