Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Royal Canin Exigent 35/30 Savour Sensation granule pro kočky 400g

Royal Canin Exigent 35/30 Savour Sensation granule pro kočky 400g

Značka: Royal Canin
Země původu: Polsko
Kód zboží: 3182550717120

89,90 Kč
224,75 Kč / kg
ks
512 Kč
146,29 Kč / kg
ks
279 Kč
186,00 Kč / kg
ks
287 Kč
191,33 Kč / kg
ks
1 539 Kč 1 599 Kč
153,90 Kč / kg
ks

Popis produktu

Granule Royal Canin Exigent 35/30 Savour Sensation jsou ideální pro náročné a vybíravé kočky,  které řeší, jakou potravu do tlamičky dostanou.

Granule jsou dvojí struktury, jsou plné výživných látek a dodají vaší kočce ten správný poměr kalorií, aby si udržela váhu. Dopřejte vašemu miláčkovi jen to nejlepší.

Co tomu říká sám dodavatel?

Granule Royal Canin Exigent 35/30 Savour Sensation jsou určené pro náročné kočky, pro které je pocit v tlamě při přijímání potravy důležitý. Toto krmivo obsahuje dva odlišné typy granulí s jinou strukturou a kočkami je velmi dobře přijímáno, nijak nedráždí jejich trávicí systém.

Krmivo Royal Canin Exigent udržuje kočky ve správné váhové formě, obsahuje totiž jen tolik kalorií, kolik je potřeba k udržení optimální váhy. Navíc díky tomuto vyváženému krmivu mají kočky pěknou a zdravou srst. Složení totiž zahrnuje správný poměr výživných látek, především biotinu a brutnákového oleje, který je bohatý na omega 6 mastné kyseliny. Vaše kočka tak bude zdravá, krásná a hravá, prostě váš miláček.

Řada Exigent 35/30 patří mezi exkluzivní krmiva od značky Royal Canin, je určena pro vybíravé a náročné kočky. Dalšími exkluzivními krmivy jsou ještě řady Exigent 42 a Exigent 33 Aromatic. Již více než 40 let je u firmy Royal Canin zvíře a jeho zdraví předmětem velkého zájmu a jejich výrobky tím pravým pro vaše domácí mazlíčky.

 

Vyvážené a kompletní krmivo pro kočky pro velmi vybíravé dospělé kočky od 1 roku. Pro velmi náročný apetit - dvě dokonale se doplňující granule, každá jiného složení a struktury, vybízejí ke konzumaci.

Jak skladovat a používat?

Skladujte na suchém místě při teplotě 5 - 25°C.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Royal Canin
Kategorie Granule a směsi pro kočky
Hmotnost brutto 420g
Hmotnost netto 400g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip plastový nebo kovový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 15%
Spodní hranice věkového omezení 12
Horní hranice věkového omezení 72
Jednotka času měsíc
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologicky šetrný výrobek Ne
Aktivita kočky univerzální
Dieta kočky Bez diety
Věk kočky univerzální
Výrobce / dovozce Pet Center CZ s.r.o, Do Čertous 2634/7 Praha 9, 193 00