Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Pedigree Granule adult s kuřecím a zeleninou 8,4kg

Pedigree Granule adult s kuřecím a zeleninou 8,4kg

Značka: Pedigree
Země původu: Maďarsko
Kód zboží: 5900951240577

559,90 Kč
ks
29,90 Kč
38,83 Kč / 100g
ks
−16 %
−22 %
27,90 Kč 35,90 Kč
139,50 Kč / kg
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Pedigree ví, že každý pes si zaslouží kvalitní výživu, která mu pomáhá žít zdravý a šťastný život. Na základě dlouholetých zkušeností, odborníci na výživu psů potvrdili, že předpokladem zdraví každého psa jsou 4 univerzální potřeby: dobré trávení, zdravá kůže a srst, silný imunitní systém a péče o ústní dutinu. Nové suché krmivo Pedigree® Vital Protection™ je vyvinuté tak, aby řešilo všechny 4 univerzální potřeby zdraví psa. Nové Pedigree® Vital Protection™ pomáhá udržet Vašeho psa zdravého od špičky vlhkého čumáku až po vrtící se ocásek. Péče o ústní dutinu Každý pes si zaslouží šťastná ústa. Mít zdravé zuby a dásně je pro psy velice důležité. Proto jsme navrhli granule se speciální texturou, která pomáhá čistit zuby a podporuje zdravé dásně. Trávení Každý pes si zaslouží zdravé bříško. Pedigree® granule obsahují přírodní vlákninu a vysoce kvalitní proteiny, které přispívají ke zdravému trávení. Kůže a srst Každý pes si zaslouží vypadat a cítit se zdravě. Naše receptura Vital Protection™ obsahuje éterické oleje, jako např. slunečnicový olej, které pomáhají vyživovat kůži a srst Vašeho psa. Imunita Každý pes si zaslouží lepší obranyschopnost. Psi rádi očichávají vše kolem, ale nemusíte se obávat, naše receptura Vital Protection™ obsahuje vitamín E, který působí jako antioxidant a minerály, které podporují zdravý imunitní systém psa.

Složení

Obiloviny ,Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % drůbežího masa v béžových granulích),Oleje a tuky (včetně 0,2 % slunečnicového oleje, včetně 0,25 % rybího oleje),Výrobky rostlinného původu (včetně 2% sušených řepných řízků),Minerální látky,Zelenina (včetně 4% mrkve v oranžových granulích, 4% hrášku v zelených granulích)
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Pedigree
Kategorie Granule a směsi pro psy
Hmotnost brutto 374g
Hmotnost netto 340g
Daňová klasifikace 15%
Příchuť Kuřecí
Věk psa Dospělý pes
Velikost psa univerzální
Dieta psa Žádná
Výrobce / dovozce Mars Czech s.r.o., Michelská 1552/58, 140 00 Praha 4, Česká republika