Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Panda Junior 36 ks - jednorázové pleny
Akce

Panda Junior 36 ks - jednorázové pleny

Značka: Panda
Země původu: Polsko
Kód zboží: 8596088152271

169 Kč 229 Kč
4,69 Kč / ks
ks
−27 %
26,90 Kč 36,90 Kč
0,42 Kč / ks
ks
−26 %
169 Kč 229 Kč
2,91 Kč / ks
ks
−26 %
169 Kč 229 Kč
4,02 Kč / ks
ks
−26 %
169 Kč 229 Kč
3,13 Kč / ks
ks

Popis produktu

Panda Jednorázové plenky Junior jsou speciálně vyvinuté tak, aby splňovaly vysoké nároky na absorpci a zároveň poskytly dostatek pohodlí při pohybu. Inovativní textílie Magic Green okamžitě rozprostře tekutinu po absorpčním jádru a zachovává tak pokožku dítěte v suchu.

Co tomu říká sám dodavatel?

Citlivou dětskou pokožku spolehlivě ochrání před vlhkem Panda jednorázové pleny Junior. Jsou určeny dětem o hmotnosti 12-25 kg. Plenky Panda mají extra absorpční vrstvu, která mění tekutinu v gel a tak zachovává pokožku dítěte stále suchou. Inovativní technologie Magic Green okamžitě rozprostírá tekutinu po absorpční vrstvě. Panda plenky Junior jsou prodyšné a zároveň udržují nepříjemné pachy uvnitř. 3D Flexi systém splňuje vysoké nároky na pohyb - guma v pase a manžety po stranách se maximálně přizpůsobují dětskému tělu a při pohybu nezpůsobují odřeniny. Ve složení nenajdete chlór, ani latex. Oceníte také pružné suché zipy, které se dají opakovaně zapínat a flexibilní volánky po stranách zabraňující protečení. Plenky obsahují výtažek ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje vzniku baterií a tím i nepříjemnému zápachu. V balení je 36 ks jednorázových plenek.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Panda
Kategorie Velikost 5
Hmotnost brutto 1197g
Uzavíratelnost obalu Ne
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Velikost plenky 5 Junior (11 - 18 kg)
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 22