Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Bella Happy Jednorázové plenky Junior Extra (16+ kg), 54ks

329 Kč
Původně: 405,00 Kč
(6,09 Kč za ks)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088152196

-20%
260 Kč 329 Kč (8,67 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (5,31 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (4,70 Kč / ks)
- ks
-32%
148,90 Kč 220 Kč (0,58 Kč / ks)
- ks
Bella Happy Junior Extra jsou pleny určené pro již aktivní děti. Hlavní schopností těchto plenek je rovnoměrné rozmístění tekutiny a pocit sucha za každých okolností. Plenky Bella Happy mají příjemný povrch, který je prodyšný, a plenka tak nedráždí dětskou pokožku.

Co tomu říká sám dodavatel?

Plenky Bella Baby Happy Junior Extra jsou určené pro děti od 16 kilogramů. Pleny Bella Happy obsahují velmi prodyšné absorpční jádro s vrstvou Magic Green, které má za úkol odvést tekutinu od pokožky a rovnoměrně ji rozvést po plence. Navíc pružný zádový pásek na plence Bella zajišťuje jistotu a komfort dětem, které už samy chodí či běhají. Plenka Bella Happy Junior Extra drží na správném místě díky suchým zipům a elastickým manžetám a neomezuje tak každodenní pohyb a radosti vašeho miminka. Bella Happy Baby produkuje výrobky pro děti té nejvyšší kvality. K vývoji drogistických výrobků využívá společnost Bella dlouholeté zkušenosti a velmi moderní technologie. Proto jsou produkty Bella tak oblíbené jak u dětí, tak i rodičů. Výrobky společnosti Bella, v široké škále od dětských plenek až po kosmetiku pro citlivou dětskou pokožku, jsou vyráběny s tou největší precizností a péčí, aby byly vždy po ruce rodičům při každodenní péči o jejich potomky.

Značka Bella Happy
Kategorie Jednorázové pleny
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 2340g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Velikost plenky 6 Extra velké (15+ kg)
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 14
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.