Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Bella Happy Jednorázové plenky Maxi (8-18 kg), 70ks

329 Kč
Původně: 405,00 Kč
(4,70 Kč za ks)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088152165

-20%
260 Kč 329 Kč (8,67 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (5,31 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (4,70 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (5,67 Kč / ks)
- ks
Bella Happy Maxi jsou pleny určené pro batolata. Hlavní schopností těchto plenek je rovnoměrné rozmístění tekutiny a pocit sucha za každých okolností. Plenky Bella Happy mají příjemný povrch, který je prodyšný, a plenka tak nedráždí dětskou pokožku.

Co tomu říká sám dodavatel?

Plenky Bella Baby Happy Maxi jsou určené pro batolata od 8 do 18 kg. Pleny Bella Happy obsahují velmi prodyšné absorpční jádro s vrstvou Magic Green, které má za úkol odvést tekutinu od pokožky a rovnoměrně ji rozvést po plence. Navíc zádový pásek na plence Bella zajišťuje jistotu a komfort dětem, které už samy sedí či se snaží chodit. Plenka Bella Happy Maxi drží na správném místě díky suchým zipům a elastickým manžetám a neomezuje tak každodenní aktivity vašeho miminka. Bella Happy Baby produkuje výrobky pro děti té nejvyšší kvality. K vývoji drogistických výrobků využívá společnost Bella dlouholeté zkušenosti a velmi moderní technologie. Proto jsou produkty Bella tak oblíbené jak u dětí, tak i rodičů. Výrobky společnosti Bella, v široké škále od dětských plenek až po kosmetiku pro citlivou dětskou pokožku, jsou vyráběny s tou největší precizností a péčí, aby byly vždy po ruce rodičům při každodenní péči o jejich potomky.

Značka Bella Happy
Kategorie Jednorázové pleny
Hmotnost brutto 2402g
Uzavíratelnost obalu Ne
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Velikost plenky 4 Maxi (7 - 14 kg)
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 11
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.