Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha | střední Čechy | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Bella Happy Jednorázové plenky Midi (5-9 kg), 78ks

329 Kč
Původně: 405,00 Kč
(4,22 Kč za ks)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088152158

-18%
329 Kč 405 Kč (4,70 Kč / ks)
- ks
-26%
299 Kč 405 Kč (3,65 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (5,31 Kč / ks)
- ks
-32%
148,90 Kč 220 Kč (0,58 Kč / ks)
- ks
Bella Happy Midi jsou pleny určené pro kojence. Hlavní schopností těchto plenek je rovnoměrné rozmístění tekutiny a pocit sucha za každých okolností. Plenky Bella Happy mají příjemný povrch, který je prodyšný, a plenka tak nedráždí dětskou pokožku.

Co tomu říká sám dodavatel?

Dětské plenky Bella Happy Midi jsou určené pro kojence od 5 do 9 kilogramů. Plenky jsou pokryty veselými obrázky, které napomáhají jak rodičům správně plenky uchytit a které se líbí i dětem. Pleny Bella Happy obsahují velmi prodyšné absorpční jádro s vrstvou Magic Green, které má za úkol odvést tekutinu od pokožky a rovnoměrně ji rozvést po plence. Plenka Bella Happy Midi drží na správném místě díky suchým zipům a elastickým manžetám a neomezuje tak každodenní aktivity vašeho miminka. Bella Happy Baby produkuje výrobky pro děti té nejvyšší kvality. K vývoji drogistických výrobků využívá společnost Bella dlouholeté zkušenosti a velmi moderní technologie. Proto jsou produkty Bella tak oblíbené jak u dětí, tak i rodičů. Výrobky společnosti Bella, v široké škále od dětských plenek až po kosmetiku pro citlivou dětskou pokožku, jsou vyráběny s tou největší precizností a péčí, aby byly vždy po ruce rodičům při každodenní péči o jejich potomky.

Značka Bella Happy
Kategorie Jednorázové pleny
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 2308g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Velikost plenky 3 Midi (4 - 9 kg)
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 10
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.