Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Panda Mini 54 ks - jednorázové pleny
Akce

Panda Mini 54 ks - jednorázové pleny

Značka: Panda
Země původu: Polsko
Kód zboží: 8596088152240

169 Kč 229 Kč
3,13 Kč / ks
ks
−27 %
26,90 Kč 36,90 Kč
0,42 Kč / ks
ks
−26 %
169 Kč 229 Kč
2,91 Kč / ks
ks
−26 %
169 Kč 229 Kč
4,02 Kč / ks
ks
−26 %
169 Kč 229 Kč
3,52 Kč / ks
ks

Popis produktu

Panda Jednorázové plenky Mini jsou speciálně vyvinuté tak, aby splňovaly vysoké nároky na absorpci a zároveň byly jemné a pečující k dětské pokožce. Unikátní tkanina Premium Dry udržuje tekutinu uvnitř plenky a nepropouští ji zpět.

Co tomu říká sám dodavatel?

Citlivou dětskou pokožku spolehlivě ochrání před vlhkem Panda jednorázové pleny Mini. Jsou určeny miminkům o hmotnosti 3-6 kg. Plenky Panda mají extra absorpční vrstu krytou měkkou síťovinovou tkaninou Premium Dry, která absorbuje moč a řídkou stolici. Řídká stolice může podráždit dětskou pokožku, proto je ji nutné co nejdříve oddělit. Panda plenky Mini jsou prodyšné a zároveň udržují nepříjemné pachy uvnitř. Ve složení nenajdete chlór, ani latex. Široký a pružný pás drží plenku na svém místě a poskytuje dítěti dostatek pružnosti při pohybu. Oceníte také pevné suché zipy, které se dají opakovaně zapínat a flexibilní volánky po stranách zabraňující protečení. Plenky obsahují výtažek ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje vzniku baterií a tím i nepříjemnému zápachu. Na přední části plenek najdete barevné obrázky usnadňující správné zapínání. V balení je 54 ks jednorázových plenek.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Panda
Kategorie Velikost 2
Hmotnost brutto 2308g
Uzavíratelnost obalu Ne
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Velikost plenky 2 Mini (3 - 6 kg)
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 19