Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Panda Mini 54 ks - jednorázové pleny

169 Kč

(3,13 Kč za ks)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088152240

169 Kč (4,02 Kč / ks)
- ks
169 Kč (2,91 Kč / ks)
- ks
169 Kč (4,69 Kč / ks)
- ks
169 Kč (3,52 Kč / ks)
- ks

Panda Jednorázové plenky Mini jsou speciálně vyvinuté tak, aby splňovaly vysoké nároky na absorpci a zároveň byly jemné a pečující k dětské pokožce. Unikátní tkanina Premium Dry udržuje tekutinu uvnitř plenky a nepropouští ji zpět.

Co tomu říká sám dodavatel?

Citlivou dětskou pokožku spolehlivě ochrání před vlhkem Panda jednorázové pleny Mini. Jsou určeny miminkům o hmotnosti 3-6 kg. Plenky Panda mají extra absorpční vrstu krytou měkkou síťovinovou tkaninou Premium Dry, která absorbuje moč a řídkou stolici. Řídká stolice může podráždit dětskou pokožku, proto je ji nutné co nejdříve oddělit. Panda plenky Mini jsou prodyšné a zároveň udržují nepříjemné pachy uvnitř. Ve složení nenajdete chlór, ani latex. Široký a pružný pás drží plenku na svém místě a poskytuje dítěti dostatek pružnosti při pohybu. Oceníte také pevné suché zipy, které se dají opakovaně zapínat a flexibilní volánky po stranách zabraňující protečení. Plenky obsahují výtažek ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje vzniku baterií a tím i nepříjemnému zápachu. Na přední části plenek najdete barevné obrázky usnadňující správné zapínání. V balení je 54 ks jednorázových plenek.

Značka Panda
Kategorie Jednorázové pleny
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 2308g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Velikost plenky 2 Mini (3 - 6 kg)
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 19
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.