Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Rajec Pramenitá voda kojenecká nesycená 12 x 0,33l

Rajec Pramenitá voda kojenecká nesycená 12 x 0,33l

Značka: Rajec
Země původu: Slovensko
Kód zboží: 8596088151724

118,80 Kč
30,00 Kč / l
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

77,40 Kč
8,60 Kč / l
ks
12,90 Kč
17,20 Kč / l
ks
77,40 Kč
8,60 Kč / l
ks
19,90 Kč
13,27 Kč / l
ks

Popis produktu

Díky nízkému obsahu dusičnanů a minerálů přirozeně splňuje kojenecká voda ta nejpřísnější kritéria a je ideální na přípravu kojenecké stravy a pitný režim těch nejmenších bez nutnosti převářování.

Co tomu říká sám dodavatel?

Kojenecká voda Rajec z panenské přírody Rajecké doliny je určená pro zdravý život vás a vašeho dítěte. Výborně chutná a spolehlivě zažene žízeň i maminkám v období těhotenství a kojení.

Kofola ČeskoSlovensko je součástí skupiny Kofola. Vyrábíme nealkoholické nápoje s péčí a láskou, a to hned v sedmi závodech na čtyřech trzích střední a východní Evropy. Do naší rodiny patří přes 1 900 Kofoláků, kteří nám pomáhají měnit svět k lepšímu, žít zdravě a stále hledat nové cesty. Jsme pyšní na to, že vyrábíme Kofolu, tradiční československý kolový nápoj s originální recepturou. Pod křídla Kofoly ČeskoSlovensko patří také pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky, které najdete tady. V Polsku frčí třeba naše Hoop Cola nebo ovocné sirupy Paola, ale tím to zdaleka nekončí. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Kofola jsou slovinské minerálky Radenska.

V licenci vyrábíme a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radost, že jsme výhradním distributorem značek Evian, Badoit a Rauch pro Českou a Slovenskou republiku a také oficiálním distributorem léčivé Vincentky.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Rajec
Kategorie Kojenecké nápoje
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 2094g
Hmotnost netto 1980g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Ošetřeno ionizujícím zářením Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Obsah lepku Bez lepku
Dia Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Doslazení Bez doslazení
Sycení CO2 Nesycené
Druhy dětských nápojů Vody
Výrobce / dovozce Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov