Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Smetanová cukrárna Sushi & Nigiri 12ks 350g

215 Kč

(614,29 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Česká republika

Kód zboží: 8595239121715

29 Kč (207,14 Kč / kg)
- ks
32 Kč (228,57 Kč / kg)
- ks
29 Kč (161,11 Kč / kg)
- ks
35 Kč (194,44 Kč / kg)
- ks
Lahodné sushi značky Smetanová Cukrárna vám nabízí požitek z asijské kuchyně. Dvanáct kousků lahodného uramaki, maki a nigiri sushi. Dopřejte si chuť asie u vás doma.

Co tomu říká sám dodavatel?

Lahodné sushi značky Smetanová Cukrárna vám nabízí požitek z asijské kuchyně. Dvanáct kousků lahodného uramaki, maki a nigiri sushi s mnoha chutnými a čerstvými přísadami jako je například kreveta, surimi tyčinky, okurka, avokádo, marinovaný úhoř, mango, losos. Pro dochucení tento balíček obsahuje ještě nakládané zázvorové plátky, wasabi křen a sojová omáčka. Dopřejte si chuť asie u vás doma a vychutnejte si hned 3 různé druhy sushi.

Alergici pozor!

Obsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, sojové boby a výrobky z nich, hořčice a výrobky z ní, sezamová semena a výrobky z nich.

Složení

KREVETA
sojová omáčka (SÓJA, PŠENICE, jedlásůl)
Rýže
surimi tyčinky (RYBY, stabilizátory: sorbitol, E452, kukuřičný a PŠENIČNÝ škrob, olej řepkový, SÓJOVÁ bílkovina, cukr, jedlá sůl, VEJCE, stab. E407, aroma, látky zvýrazňující chuť a vůni: E621, E627, E631, barviva: E171, karmíny, paprikový extrakt)
zázvorové plátky (zázvor, jedlá sůl, aroma, kyseliny:E260, náhradní sladidla: aspartam sodný, E955, E954, konz.: E202, E163)
rýžový ocet
Okurka
avokádo
pražené mořské řasy
marinovaný ÚHOŘ
Cukr
Mango
Losos
chili omáčka
Jedlá sůl
wasabi křen (křen, HOŘČICE, antioxidant E300, barvivo E102: může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, barvivo E133)
SEZAM
Pórek
olej sezamový
černý SEZAM
ústřicová omáčka

Nutriční hodnoty

Druh Delikatesy
Značka Smetanová cukrárna
Kategorie Lahůdky
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 380g
Hmotnost netto 350g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Informace o uskladnění a použití Skladujte při teplotě -1°C až +2°C.
Katalogové číslo 8595239121715
Výrobce / dovozce Smetanová cukrárna a.s., Palackého 831, Roztoky, 25263, Česká republika
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.