Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Magnesia Jemně perlivá přírodní minerální voda 6 x 1,5l

Značka: Magnesia
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8594001021734

89,40 Kč
9,93 Kč / l
ks
89,40 Kč
9,93 Kč / l
ks
89,40 Kč
9,93 Kč / l
ks
Klasa

Popis produktu

Přírodní minerální voda Magnesia Jemně perlivá 1,5l je jedinečná svým obsahem hořčíku který pochází z hlubin přírody, je snadno vstřebatelný a dodá vašemu tělu energii.

Co tomu říká sám dodavatel?

Přírodní minerální voda Magnesia Jemně perlivá 1,5l je jedinečná svým obsahem hořčíku, který je nezbytný pro váš zdravý život. Hořčík z vod Magnesia je přírodní a snadno vstřebatelný. Je nepostradatelným přírodním prvkem pro všechny živé organismy. Pití minerální vody Magnesie je přirozenou a snadnou cestou k doplňování hořčíku. Ten je v našem životě důležitý především pro podporu soustředění, relaxaci svalů a podporu jejich normální činnosti či snížení míry únavy. Pokud byste měli hořčíku nedostatek, může dojít k nástupu únavy, nespavosti, náchylnosti ke stresům, bolestem hlavy, dále také třeba k lámání nehtů a padání vlasů.

Minerální vody Magnesia pocházejí ze Slavkovského lesa, kde pramení na pouhých několika kilometrech čtverečních. Při své cestě do hlubin přírody musí Magnesia překonat vrstvu hadce, což je hornina, která je obzvlášť bohatá na hořčík. Ten se do vody uvolňuje díky oxidu uhličitému, pozůstatku po místní sopečné činnosti. V celé Evropě není žádné místo, kde by byla stejně kombinace hadce a oxidu uhličitého, a to dělá Magnesii opravdu výjimečnou. Pijte Magnesii každý den, dopřávejte svému tělu vše, co potřebuje, podpořte u sebe pitný režim a vychutnejte si jemně perlivou či jakoukoli jinou minerální vodu Magnesia

Co byste měli vědět?

Lokalita Mnichov u Mariánských Lázní. Název zdroje: Magnesia uvedené v povolení MZ. Chraňte životní prostředí. Recyklovatelný obal. Rozpuštěné pevné látky: 788 mg/l.

Jemně perlivá.

Jak skladovat a používat?

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení

Minerální voda
Mg2+ 170,00 mg/l
Ca2+ 37,40 mg/l
Na+ 6,17 mg/l
SO42- 11,10 mg/l
HCO3- 970,00 mg/l
CO2 3,5 g/l
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Magnesia
Kategorie Minerální vody neochucené
Hmotnost brutto 1532.7g
Hmotnost netto 1500g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Plastová láhev
Daňová klasifikace 15%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Ošetřeno ionizujícím zářením Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Obsah lepku Bez lepku
Dia Ne
Doslazení Bez doslazení
Celková mineralizace 788 mg/l
Sycení CO2 Jemně sycené