Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Müller Mix jogurt Choco Stars s příchutí makadamových ořechů a s čokoládovými hvězdičkami 150g

15,90 Kč

(106 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Německo

Kód zboží: 42186342

Müller Mix jogurt Choco Stars patří do křupinkové řady. Smetanový jogurt Müller Mix s příchutí makadamových oříšků je oddělen od křupavých cereálních hvězdiček. Hvězdičky Choco Stars si tak zachovají svou křupavost až do chvíle, kdy se je rozhodnete namixovat s jogurtem. Müller Mix je velice oblíbeným jogurtem jak u dětí, tak i dospělých.

Co tomu říká sám dodavatel?

Jogurty Müller Mix nabízí velkou nabídku jogurtů pro každého. Müller Mix, to je jogurt oddělený od ovocné složky, křupinek či polevy. Smíchat ji pak můžet dle svého - vše najednou nebo při každém soustu. Také na děti společnost Müller nezapomněla. I Müller Mix má svou řadu pro děti, která je složena se smetanovým jogurtem obohacený o vápník a živé jogurtové kultury. Společnost Müller je součástí evropského koncernu, který se řadí mezi přední výrobce mléčných výrobků. Věděli jste, že si společnost Müller zpracovává ovoce současně při výrobě mléčných produktů a nevyužívá již zpracované ovoce? To se odráží v celkové chuti, a proto jsou výrobky značky Müller velice oblíbeně u dětí i dospělých.

Alergici pozor!

Obsahuje obiloviny obsahující lepek, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy).

Složení

Jogurt (mléko, živé jogurtové kultury)
čokoládové hvězdičky 8% (cukr, pšeničná moukasemolina, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko, sladová pšeničná mouka, pšeničná mouka, rýže, lešticí látka arabská guma, kakaový prášek, extrakt z pšeničného sladu, extrakt z ječmenného sladu, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor sójový lecitin, kypřicílátky: E 450, E 500, rostlinný, jedlá sůl, aroma)
Cukr
Glukózo-fruktózový sirup
Makadamové ořechy
cukrový sirup (karamel)
Aroma

Nutriční hodnoty

Druh Čokoládové a ostatní jogurty
Značka Müller
Kategorie Mléčné pochoutky
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 160g
Hmotnost netto 150g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Informace o uskladnění a použití Skladujte při teplotě +4 až +8°C.
Informace o obsahu ořechů Obsahuje skořápkové plody a výrobky z nich.
Výrobce / dovozce Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, 86850 Aretsried, Německo
Počet kusů v alternativní jednotce 4
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.