Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Müller Mix jogurt Greece kysaný s meruňkovo-medovou složkou 120g

15,90 Kč

(132,50 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Německo

Kód zboží: 42243977

Müller Mix jogurt Greece je velmi hustý a kysaný mléčný výrobek. Müller Mix Greece má meruňkovo-medovou příchuť. Ovocná složka s medem je v Müller Mixu Greece oddělená od smetanového jogurtu, aby si zachovala svou chuť až do smíchání. Müller Mix Greece vás aspoň na chvilku přenese na voňavé řecké pobřeží.

Co tomu říká sám dodavatel?

Jogurty Müller Mix nabízí velkou nabídku jogurtů pro každého. Müller Mix, to je jogurt oddělený od ovocné složky, křupinek či polevy. Smíchat ji pak můžet dle svého - vše najednou nebo při každém soustu. Také na děti společnost Müller nezapomněla. I Müller Mix má svou řadu pro děti, která je složena se smetanovým jogurtem obohacený o vápník a živé jogurtové kultury. Společnost Müller je součástí evropského koncernu, který se řadí mezi přední výrobce mléčných výrobků. Věděli jste, že si společnost Müller zpracovává ovoce současně při výrobě mléčných produktů a nevyužívá již zpracované ovoce? To se odráží v celkové chuti, a proto jsou výrobky značky Müller velice oblíbené u dětí i dospělých.

Alergici pozor!

Obsahuje mléko a výrobky z něj (včetně laktózy).

Složení

Kysaný mléčný výrobek(mléko, smetana, mléčné kultury)
meruňkovo-medová složka 28,6 % (voda, meruňky 34 %, cukr, med 2 %, modifikovaný škrob, citrónová šťávaz koncentrátu, zahušťovadlo: pektin:pektín, barvivo: karoten: karotén, aroma)
Mléčná bílkovina
emulgátor E 472 b
želatina
Aroma
napěňovacílátka: dusík

Nutriční hodnoty

Druh Ovocné jogurty
Značka Müller
Kategorie Mléčné pochoutky
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 149g
Hmotnost netto 120g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Informace o uskladnění a použití Skladujte při teplotě +4 až +8°C.
Výrobce / dovozce Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, 86850 Aretsried, Německo
Počet kusů v alternativní jednotce 4
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.