Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
UGO 100% čerstvá šťáva mrkev / jablko 1l

UGO 100% čerstvá šťáva mrkev / jablko 1l

Značka: UGO
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8594003847875

69,90 Kč
69,90 Kč / l
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

79,90 Kč
79,90 Kč / l
ks
69,90 Kč
69,90 Kč / l
ks
109 Kč
109,00 Kč / l
ks

Popis produktu

Ugova šťáva zůstává při uchování v chladu čtyři týdny ve skvělé kondici. Ugo ji totiž ošetřil vysokým tlakem. Díky této technologii má šťáva stejnou barvu, chuť a obsah živin je podobný jako u právě vymačkané čerstvé šťávy.

Co tomu říká sám dodavatel?

Kofola ČeskoSlovensko je součástí skupiny Kofola. Vyrábíme nealkoholické nápoje s péčí a láskou, a to hned v sedmi závodech na čtyřech trzích střední a východní Evropy. Do naší rodiny patří přes 1 900 Kofoláků, kteří nám pomáhají měnit svět k lepšímu, žít zdravě a stále hledat nové cesty. Jsme pyšní na to, že vyrábíme Kofolu, tradiční československý kolový nápoj s originální recepturou. Pod křídla Kofoly ČeskoSlovensko patří také pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky, které najdete tady. V Polsku frčí třeba naše Hoop Cola nebo ovocné sirupy Paola, ale tím to zdaleka nekončí. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Kofola jsou slovinské minerálky Radenska.

V licenci vyrábíme a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radost, že jsme výhradním distributorem značek Evian, Badoit a Rauch pro Českou a Slovenskou republiku a také oficiálním distributorem léčivé Vincentky.

Co byste měli vědět?

KDO JE UGO? Pan Ugo je muž činu, rád si užívá život plnými doušky, snaží se žít aktivně a zdravě, nic neskrývá, je opravdový a dělá věci po svém. Někdy i odpočívá, ale ne proto, že je lenoch, ale aby v klidu vnímal okolí. Miluje nové technologie, co usnadňují život. Jeho posláním je dělat věci, co zlepšují svět. Pan Ugo inspiruje lidi, aby žili zdravěji a bavilo je to. Upřednostňuje místní pěstitele, které zná a kteří dodávají kvalitní suroviny. Jen ty totiž vydají tu nejkvalitnější šťávu. Poznáte ji podle přirozené barvy a chuti, ale i podle toho, že sedimentuje - postupně se usazuje. To je důkaz přírodního charakteru a čistoty produktu.

Lahvičky jsou ošetřeny vysokým tlakem (paskalizací), což je šetrný způsob, jak zachovat potraviny nutričně hodnotné po dobu několika týdnů. Pan Ugo lahvičky krátce vystaví vysokému tlaku, který zahubí nežádoucí mikroorganismy. Barva, chuť a živiny však zůstávají zachovány.

Jak skladovat a používat?

Uchovávejte při teplotě 2–8 °C

Složení

šťáva z jablek 50 %
šťáva z mrkve 50 %

Nutriční hodnoty

Energetická hodnota per 100g 162kJ
Energetická hodnota per 100g 39kcal
Bílkoviny per 100g g
Sacharidy per 100g 8g
z toho cukry per 100g 8g
Tuky per 100g g
z toho nasycené per 100g g
Sůl per 100g 0.05g
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka UGO
Kategorie Ovocné džusy a nektary
Hmotnost brutto 1079g
Hmotnost netto 1039g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 15%
Informace o uskladnění a použití Před otevřením protřepat. Sediment není na závadu, naopak je přirozenou vlastností produktu. Po otevření ihned zkonzumujte.
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Ošetřeno ionizujícím zářením Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Dia Ne
Příchuť Mrkev
Doslazení Bez doslazení
Výroba džusu Z čerstvého ovoce / zeleniny
Podíl ovocné složky 100 %
Obsah lepku Bez lepku
Výrobce / dovozce Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov