Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Lipton Infusion cool citrus ovocno-bylinný čaj 20 sáčků 48g

Lipton Infusion cool citrus ovocno-bylinný čaj 20 sáčků 48g

Značka: Lipton
Země původu: Polsko
Kód zboží: 8712566292318

49,90 Kč
103,96 Kč / 100g
ks
39,90 Kč
79,80 Kč / 100g
ks
69,90 Kč
69,90 Kč / 100g
ks
Kupte více, plaťte méně
37,90 Kč
od 2 ks za 32,90 Kč
25,27 Kč / l
ks
49,90 Kč
131,32 Kč / 100g
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

- Ovocný aromatizovaný čaj Lipton - Plná ovocná chuť - Lahodná kombinace chutí šípku, ibišku a citrusových plodů podtržená přídavkem citrónové trávy - Pyramidový sáčekOvocný čaj Lipton Cool citrus pomeranč&grapefruit Vás překvapí svou delikátností a svěžestí. Toto spojení vytváří neopakovatelnou harmonii chuti bylin a ovoce. Jedinečný sáček ve tvaru pyramidy umožňuje plné rozvinutí chuti jednotlivých ingrediencí přímo ve vašem hrnečku. Ideální pro osvěžení během celého dne.

Značka Lipton má více jak 125 letou historii a milovníkům čaje nabízí jen to nejlepší z čaje. Čaje značky Lipton jsou zárukou vysoké jakosti a kvality. Na nejlepší a nejjemnější Lipton černý a zelený čaj se sklízí pouze koncový pupen a dva horní listy. Chuť, vůně a barva čaje je ovlivněna prostředím, klimatickými podmínkami, nadmořskou výškou i půdou. Proto jsou čaje Lipton vyráběny ze směsí různých čajů tak, aby každý výrobek měl stabilní barvu, chuť i vůni. Tyto směsi připravují vysoce školení pracovníci.

Unilever, holandsko-britská společnost založena v roce 1930, je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě. Unilever nabízí ve více než 190 zemích více než 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Unilever každý den pracuje na vytvoření lepší budoucnosti. Pomáhá lidem cítit se dobře, vypadat dobře a získávat více ze života se svými značkami jako například Flora, Magnum, Dove, Axe, Rexona, Cif či Domestos. Unilever je zavázán k zodpovědnému chování a věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže měnit svět k lepšímu. Více informací na www.unilever.cz

Co byste měli vědět?

Porcovaný.

Jak skladovat a používat?

Skladujte v suchu a temnu

Návod na přípravu viz obal.

Složení

Jablko
Ibišek
Pomerančové oplodí 15 %
Citronová tráva 6,20 %
šípek
Aroma
Citronové oplodí 1,50 %
List ostružiníku
Grapefruitové oplodí 0,80 %
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Lipton
Kategorie Ovocný čaj
Hmotnost brutto 0.07kg
Hmotnost netto 0.05kg
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Krabice
Daňová klasifikace 15%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Dieta Vegan
Příchuť Citrusy
Balení čaje V sáčcích
Výrobce / dovozce Unilever ČR, spol. s r.o., Rohanské nábřeží 670, 186 00 Praha 8