Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200ml

89,90 Kč

(449,50 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Německo

Kód zboží: 4103040115201

Akce
-18%
129 Kč 159 Kč (645 Kč / l)
- ks
89,90 Kč (179,80 Kč / 100 ml)
- ks
89,90 Kč (449,50 Kč / l)
- ks
89,90 Kč (179,80 Kč / 100 ml)
- ks
Je určena zejména pro čištění citlivé a problematické pokožky. Pečující komplex vitamínů, alantoinu a aktivně hydratačního Pentavitinu chrání pokožku před dehydratací. Ta se stává znatelně hladší a vláčnější. Hodnota pH 5,5 podporuje přirozenou funkci kyselého kožního pláště, který pokožku chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí.

Co tomu říká sám dodavatel?

Mycí emulze jemně a důkladně čistí póry do hloubky. Přirozené hydratační složky, allantoin a pentavitin zanechávají kůži jemnou a vláčnou. Pantenol podporuje regeneraci. Jedinečný pocit po koupeli - kůže je čistá, jemná a pružná. Vhodné pro mytí obličeje a celého těla. Jemné a důkladné mytí vhodné pro velmi citlivou a problematickou kůži, doporučována i pro normální a mastnou pleť. Klinicky testována vhodnost použití jako podpůrného prostředku při léčbě: infekce kůže,akné, atopického ekzému, psoriasy, dermatitidy, kožní mykózy.

Sebamed, pionýr medicínské péče o pleť, má více než 40-letou zkušenost v klinickém výzkumu a vývoji účinných výrobků s aktivními, pleti vlastními látkami. Hodnota pH 5,5, hodnota zdravé kůže, má přirozenou ochrannou funkci.

- Neobsahuje mýdlo

Složení

Sprchové gely
Značka Sebamed
Kategorie Péče o tělo
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 255g
Hmotnost netto 242g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Klip plastový nebo kovový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Jemná
Konzistence Emulze
Hypoalergenní výrobek Ano
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce Sebapharma GmbH & Co. KG/Mark Distri s.r.o.
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.