Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Tetesept Svaly a klouby koupel 125ml

179 Kč

(1 432 Kč za l)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Rakousko

Kód zboží: 9005356007766

Akce
-26%
21,90 Kč 29,90 Kč (27,38 Kč / 100 g)
- ks
Akce
-26%
21,90 Kč 29,90 Kč (27,38 Kč / 100 g)
- ks
Akce
-27%
129 Kč 179 Kč (143,33 Kč / kg)
- ks
39,90 Kč (66,50 Kč / 100 g)
- ks
Pociťte příjemnou relaxaci namožených svalů a přetížených končetin. Přírodní éterické oleje podporují zlepšení prokrvení, napomáhají zmírňovat bolest namožených svalů a uvolňovat napětí.

Co tomu říká sám dodavatel?

Koupel Svaly a klouby je blahodárná zdravotní koupel k uvolnění stažených popř. unavených svalů a kloubů. Obsahuje speciální kombinaci osvědčených éterických olejů a účinných látek: mátový olej, citronový olej, rozmarýnový olej, eukalyptový olej, kafr.

Co byste měli vědět?

Tetesept zdravotní koupele: speciální receptura pěnové koupele chránící pokožku před vysoušením. Ošetřuje pokožku, která i po koupeli zůstává přijemně hebká.

- Zdravotní koupel - Uvolňuje a relaxuje svaly a klouby - Koupelový koncentrát s rozmarýnem, mátou, citronem - Dermatologicky testováno - Neobsahuje parafiny, minerální oleje a silikony - Na 8 koupelí

Opatrně!

Upozornění: Pro zamezení zbarvení vany přidávejte tetesept koupel k tekoucí vodě. Po koupání opláchněte koupací vanu proudem horké vody a odstraňte zbytky koupele. Stačí pro 12 lázní. Nepoužívat pro děti do 3 let! V případě výskytu podráždění pokožky okamžitě vysadit. Nedávat do očí a v neředěném stavu nenanášet na sliznice!

Pro celkovou koupel přidáme do tekoucí vody podle velikosti vany 1-2 uzávěry koncentrátu. Teplota koupele: 32-38°C. Délka koupele: 10-15 minut. V případě potřeby používat denně.

Složení

Pěny do koupele
Značka Tetesept
Kategorie Péče o tělo
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 300g
Hmotnost netto 130g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Informace o uskladnění a použití Uchovávat v suchu.
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Bylinná
Konzistence Tekuté
Hypoalergenní výrobek Ano
Ekologický výrobek Ne
Druhy přísad do koupele Pěny
Výrobce / dovozce Merz Consumer Care Austria GmbH/Mark Distri s.r.o., Guglgasse 17, Wien 1110
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.