Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Parodontax Classic Extra soft zubní kartáček 1ks

99,90 Kč

(99,90 Kč za ks)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Čína

Kód zboží: 8596039872500

Akce
-38%
99 Kč 159,90 Kč (198 Kč / l)
- ks
199 Kč (66,33 Kč / ks)
- ks

Co tomu říká sám dodavatel?

Zubní kartáčky Parodontax® Classic extra měkké jsou speciálně navrženy pro ochranu před problémy s dásněmi. Dvojitá délka vláken zaručí jemné čištění prostoru mezi podrážděnou dásní a zubem. Ergonomická rukojeť s neklouzavým pogumovaným povrchem zajišťuje maximální kontrolu nad pohyby kartáčku. Zadní vroubkovaná strana hlavice jemně čistí jazyk. Zubní kartáček parodontax® extra měkký používejte spolu se zubní pastou parodontax® a ústní vodou parodontax® pro denní použití. Zubní kartáčky se doporučuje měnit jednou za 3 měsíce.

Co byste měli vědět?

- Dvojitá délka vláken pro dokonalé čištění prostorů mezi dásněmi a zubem - Jemné vlákna a malá hlavička umožňující čištění špatně dostupných prostorů - Ergonomická pogumovaná rukojeť - Jemný čistič jazyka

Opatrně!

Doporučuje se výměna zubního kartáčku každé 3 měsíce. Dusivý efekt může nastat při zasunutí příliš do zadní části úst. Čistěte si zuby obvyklým způsobem. K čištění jazyka použijte čistící stěrku na opačné straně hlavy kartáčku, pohybujte stěrkou po povrchu jazyka dopředu a zpět.

Složení

Zubní kartáčky
Značka Parodontax
Kategorie Péče o úsměv
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 28g
Hmotnost netto 27g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Bez vůně
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Druh zubních kartáčků Měkké
Výrobce / dovozce Glaxosmithkline sro, Hvězdova 1734/2c, Praha 4
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.