Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Parodontax Fluoride zubní pasta pro každodenní použití 75ml

89,90 Kč

(119,87 Kč za 100 ml)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Slovensko

Kód zboží: 8596039872463

Akce
-38%
99 Kč 159,90 Kč (198 Kč / l)
- ks
199 Kč (66,33 Kč / ks)
- ks

Co tomu říká sám dodavatel?

Bylinná zubní pasta obsahuje technologii Malkron, což je speciální formulace, při níž se používají vysoké hladiny mimořádně jemného sodíku k odstranění většího množství plaku a k tomu, aby pomáhala zastavit krvácení dásní. Jedinečná kombinace jedlé sody a přírodních extraktů ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť zubní pasty parodontax® pro každodenní použití, takže na to, abyste ji ocenili, můžete potřebovat kratší mezičas. Mnoho lidí oceňuje jedinečnou chuť zubní pasty parodontax® pro každodenní použití po zhruba dvou týdnech.

Co byste měli vědět?

- Lékárníky nejdoporučovanější pasta proti krvácení dásní a při parodontóze - Klinicky prokázáno, že pomáhá proti krvácení dásní - Specifická terapeutická chuť - Obsahuje 70 % aktivních látek

Opatrně!

Nevhodné pro děti do 12 let. VŽDY POSTUPUJTE PODLE NÁVODU NA OBALE. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy vyplivněte. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění přestaňte používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou konce krabičky rozlepené. Obsahuje fluorid sodný 0,31 % (1450 ppm F). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Zubní pasty
Značka Parodontax
Kategorie Péče o úsměv
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 145g
Hmotnost netto 138g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Bez vůně
Konzistence Pasta
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Výrobce / dovozce Glaxosmithkline sro, Hvězdova 1734/2c, Praha 4
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.