Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Sensodyne Kompletní ochrana zubní pasta pro každodenní použití 75ml

99,90 Kč

(133,20 Kč za 100 ml)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Anglie

Kód zboží: 8596039872418

99,90 Kč (133,20 Kč / 100 ml)
- ks
199 Kč (66,33 Kč / ks)
- ks
99,90 Kč (99,90 Kč / ks)
- ks

Co tomu říká sám dodavatel?

Co je citlivost zubů? Citlivost může být známka toho, že jsou zuby zranitelné. Zubovina je odhalená z důvodů poškození skloviny nebo ústupu dásní. pokud se odhalená zubovina dostane do kontaktu s čímkoli horkým nebo studeným, sladkým nebo kyselým, nebo i jen vaším zubním kartáčkem, nervy uvnitř zubu mohou způsobit krátkou ostrou bolest. Proč používat Sensodyne Kompletní ochrana? Při čištění zubů dvakrát denně speciálně navržené složení pasty s Novaminem poskytne vašim citlivým zubům vše, co potřebují. Proč je pro mě Sensodyne Kompletní ochrana vhodný? Citlivost může být známka toho, že jsou zuby zranitelné z důvodů poškození skloviny nebo ústupu dásní. Při čištění zubů dvakrát denně speciálně navržené složení pasty s Novaminem poskytne vašim citlivým zubům vše, co potřebují.

Sensodyne a symbol kruhů jsou registrované obchodní značky skupiny firem GlaxoSmithKline. Doporučováno zubními lékaři.

Co byste měli vědět?

- Zubní pasta s technologií NovaMin® speciálně navržena pro citlivé zuby - Nabízí 7 výhod: ulevuje od bolesti citlivých zubů / pomáhá odstranit plak / pomáhá udržovat zdravé dásně / výborně čistí zuby / osvěžuje dech / pomáhá zuby bělit

- Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů - Kompletní ochrana s technologií Novamin - Posiluje a zpevňuje sklovinu - Chrání proti zubnímu plaku - Osvěžuje dech - Zachovává přirozenou bělost zubů - Navozuje pocit čistoty - Udržuje vaśe dásně zdravé - Novamin obnovuje ochrannou vrstvu na citlivých místech, které tak chrání před bolestí

Opatrně!

UPOZORNĚNÍ A VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem mladším 12 let, pokud tak nebylo doporučeno zubním nebo praktickým lékařem jinak. Citlivé zuby mohou znamenat skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhoršují, poraďte se se svým zubním lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat.

Pokyny pro použití: Vždy postupujte podle návodu na obalu. Čistěte si zuby dvakrát denně, však ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum. Poté Vyplivněte. Tubu po každém použití zavřete, abyste její obsah chránili před vlhkostí.

Složení

Zubní pasty
Značka Sensodyne
Kategorie Péče o úsměv
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 117g
Hmotnost netto 111g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh balení Krabice
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Vůně Bez vůně
Konzistence Pasta
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Návod k použití Návod k použití: VŽDY POSTUPUJTE PODLE NÁVODU NA OBALE. Čistěte si zuby dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Tubu po každém použití uzavřete, abyste chránili její obsah před vlhkostí.
Výrobce / dovozce Glaxosmithkline sro, Hvězdova 1734/2c, Praha 4
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.