Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Tetesept Svaly a klouby koupel 125ml

Tetesept Svaly a klouby koupel 125ml

Značka: Tetesept
Země původu: Rakousko
Kód zboží: 9005356007766

179 Kč
1 432,00 Kč / l
ks
49,90 Kč
62,38 Kč / 100g
ks
179 Kč
1 432,00 Kč / l
ks
29,90 Kč
37,38 Kč / 100g
ks
39,90 Kč
66,50 Kč / 100g
ks

Popis produktu

Pociťte příjemnou relaxaci namožených svalů a přetížených končetin. Přírodní éterické oleje podporují zlepšení prokrvení, napomáhají zmírňovat bolest namožených svalů a uvolňovat napětí.

Co tomu říká sám dodavatel?

Koupel Svaly a klouby je blahodárná zdravotní koupel k uvolnění stažených popř. unavených svalů a kloubů. Obsahuje speciální kombinaci osvědčených éterických olejů a účinných látek: mátový olej, citronový olej, rozmarýnový olej, eukalyptový olej, kafr.

Co byste měli vědět?

Tetesept zdravotní koupele: speciální receptura pěnové koupele chránící pokožku před vysoušením. Ošetřuje pokožku, která i po koupeli zůstává přijemně hebká.

- Zdravotní koupel - Uvolňuje a relaxuje svaly a klouby - Koupelový koncentrát s rozmarýnem, mátou, citronem - Dermatologicky testováno - Neobsahuje parafiny, minerální oleje a silikony - Na 8 koupelí

Opatrně!

Upozornění: Pro zamezení zbarvení vany přidávejte tetesept koupel k tekoucí vodě. Po koupání opláchněte koupací vanu proudem horké vody a odstraňte zbytky koupele. Stačí pro 12 lázní. Nepoužívat pro děti do 3 let! V případě výskytu podráždění pokožky okamžitě vysadit. Nedávat do očí a v neředěném stavu nenanášet na sliznice!

Pro celkovou koupel přidáme do tekoucí vody podle velikosti vany 1-2 uzávěry koncentrátu. Teplota koupele: 32-38°C. Délka koupele: 10-15 minut. V případě potřeby používat denně.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Tetesept
Kategorie Pěny do koupele
Hmotnost brutto 300g
Hmotnost netto 130g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Informace o uskladnění a použití Uchovávat v suchu.
Konzistence Tekuté
Hypoalergenní výrobek Ano
Ekologický výrobek Ne
Vůně Bylinná
Druhy přísad do koupele Pěny
Výrobce / dovozce Merz Consumer Care Austria GmbH/Mark Distri s.r.o., Guglgasse 17, Wien 1110