Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sunar Complex 1 6x600g

Sunar Complex 1 6x600g

Značka: Sunar
Země původu: Spojené království Velké Británie a Severního Irska
Kód zboží: 8596088288826

1 199 Kč
333,06 Kč / kg
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

229 Kč 269 Kč
381,67 Kč / kg
ks
129 Kč
129,00 Kč / ks
ks
129 Kč
129,00 Kč / ks
ks
229 Kč 269 Kč
381,67 Kč / kg
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Sunar complex 1 je výrobek počáteční kojenecké mléčné výživy. Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Sunar Complex 1 Inspirací je mateřské mléko Mateřské mléko, které je pro výživu kojenců to nejlepší, bylo inspirací i pro vytvoření počáteční mléčné výživy Sunar complex 1. Pokud již plné kojení není možné, je právě počáteční kojenecká mléčná výživa Sunar complex 1 tou správnou volbou. Sunar complex 1 byl vyvinut tak, aby plně odpovídal požadavkům této věkové kategorie. Podle vzoru mateřského mléka Sunar complex 1 obsahuje zejména nukleotidy, galaktooligosacharidy (prebiotickou vlákninu GOS) a mléčný tuk. Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka. Proto je třeba v kojeneckém věku zajistit jejich dostatečný příjem. Prebiotická vláknina GOS patří mezi tzv. oligosacharidy, které jsou obsaženy v mateřském mléku. Součástí výživy kojenců je i mléčný tuk, který mléku zároveň dodává lahodnou mléčnou chuť a je pro Sunar charakteristický. Díky tomu je Sunar velmi dobře přijímán. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediná mléčná výživa po vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Sunar je značka mléčné výživy s více než 60letou tradicí. Mezi hlavní produkty značky Sunar patří kojenecká mléka, kaše, příkrmy, sušenky a nápoje. V nabídce jsme pro vás připravili kojenecké mléka Sunar, Sunarky – kaše značky Sunar v mnoha lahodných příchutích a spoustu dalšího za jedinečné ceny.

Co byste měli vědět?

Tento výrobek doporučuje Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost ČR. Baleno v ochranné atmosféře. Vyrobeno v: Velká Británie.

Opatrně!

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Potravina pro zvláštní výživu.

Jak skladovat a používat?

Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 4 týdnů.

Způsob přípravy: Pečlivě si umyjte a osušte ruce. 1) Sterilizujte dudlík, láhev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. 2) V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40°C a vlijte požadované množství do lahve (viz tabulka). 3) Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte. 4) Před podáváním dítěti si zkontrolujte, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40°C.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sunar
Kategorie Počáteční mléka
Hmotnost brutto 4128g
Hmotnost netto 3600g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 10%
Spodní hranice věkového omezení 0
Horní hranice věkového omezení 6
Jednotka času měsíc
Doplněk stravy Ano
Potravina pro zvláštní výživu Ano
Neobsahuje GMO Ne
Kvalita Bio Ne
Věková kategorie Kojenecké
Výrobce / dovozce HERO CZECH, s.r.o., Radlická 751/113e, 15800 Praha, Jinonice