Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Vanish Oxi Action Odstraňovač skvrn 500g

Vanish Oxi Action Odstraňovač skvrn 500g

Značka: Vanish
Kód zboží: 8592326001134

99,90 Kč
199,80 Kč / kg
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

99,90 Kč
99,90 Kč / l
ks
89,90 Kč
449,50 Kč / l
ks
99,90 Kč
166,50 Kč / kg
ks
119 Kč
79,33 Kč / l
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Nový Vanish Oxi Action skvěle odstraní skvrny během jednoho praní.

Co byste měli vědět?

Použitý obal odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal předejte k recyklaci až po jeho důkladném vyprázdnění.

Jenom přidejte do každého praní

Opatrně!

Upozornění: Specifická rizikovost: Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Nebezpečí vážného poškození očí. Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte uzamčené a mimo dosah dětí. Uchovávejte na chůadném místě. Uchovávejte obal suchý. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Xn Zdraví škodlivý

Pro návod k použití viz obal. Na odolné a zaschnuté skvrny - po namáčení vyperte jako obvykle nebo pořádně vypláchněte. Pro nejlepší výsledky skrvrny před praním protřete. Doporučení: Při praní vždy postupujte podle instrukcí na etiketách oděvů nebo na jiném prádle. Vždy si zkontrolujte stálost barev otestováním na skrytém čí méně viditelném místě prádla pomocí teplého roztoku Vanishe. Prádlo vymáchejte a nechte zaschnout. Po každém použití uzavřete Vanish víčkem a uchovávejte jej na chladném a suchém místě. Při odolných skvrnách může být nutné zopakovat některé části praní. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na povrchově upravené nebo potažené povrchy např. dřevo, kov apod. Nenamáčejte oděvy s železnými přezkami nebo nehořlavým povrchem. Nevystavujte prádlo po předpírce či namáčení přímému zdroji tepla nebo přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo důkladným vymácháním. Neznečišťujte Vanishem vanu nebo jinou nádobu na praní, máchání. Vyvarujte se míchání Vanishe s tekutým pracím prostředkem v dávkovači pračky. Po smísení nenechávejte roztok v uzavřené nádobě. Aktivní kyslík se bude stále uvolňovat a vlivem vznikajícího tlaku může roztok začít unikat.

Složení

:Peruhličitan sodný (kyslíkové bělící činidlo) 30 %
Uhličitan sodný
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Vanish
Kategorie Pomocné prací prostředky
Hmotnost brutto 549g
Hmotnost netto 500g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Plastový obal
Daňová klasifikace 21%
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Účel prostředku Na skvrny
Výrobce / dovozce Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o., Vinohradská 151, 130 00 Praha 55