Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Corega Čistící tablety na zubní náhrady 30ks

Corega Čistící tablety na zubní náhrady 30ks

Značka: Corega
Země původu: Irsko
Kód zboží: 8590335008489

119,90 Kč
4,00 Kč / ks
ks
119,90 Kč
299,75 Kč / 100g
ks
119,90 Kč
4,00 Kč / ks
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Čistící tablety na zubní náhrady.

- Antibakteriální. - Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach. - Odstraňují plak a odolné skvrny. - Jezte, mluvte a smějte se s jistotou!

Jak skladovat a používat?

Upozornění: Uchovávejte mimo DOSAH dětí a všech, kteří by mohli tabletu nebo roztok omylem požít. Nevkládejte tablety do úst ani ústa vzniklým roztokem nevyplachujte. Roztok nepijte ani nepoužívejte jako ústní vodu. Nedotýkejte se úst ani očí poté, co jste manipulovali s tabletou nebo roztokem. VAROVÁNÍ: Může způsobit silné podráždění očí. Po manipulaci s tabletou nebo roztokem si vždy důkladně umyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Oči nekolik minut opatrně oplachujte vodou. Pokud podráždení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI POŽITÍ volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM (224 919 293) nebo lékaře. Může způsobit alergickou reakci. Pokud se objeví podráždění: Přestaňte užívat a vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud jste citliví na jakoukoli složku prípravku.

1. Vložte tabletu Corega do takového množství teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření celkové nebo částečné zubní náhrady nebo snímatelného můstku. 2. Zubní náhradu vložte do připraveného roztoku a ponechejte ji v lázni po dobu 15 minut. Je možné v ní nechat náhradu i přes noc. 3. Pro dosažení maximálního efektu náhradu ještě vyčistěte speciální čisticí pastou bez brusných částic. Zbylý roztok ihned po použití vylijte. 4. Náhradu dobře opláchněte pod tekoucí vodou.

Složení

Sodium bicarbonate
Citric acid
Potassium caroate (Potassium monopersulfate)
Sodium carbonate
Sodium carbonate peroxide
TEAD
Sodium benzoate
PEG-180
Sodium lauryl sulfoacetate
Subtilisin
PVP/VA copolymer
Aroma
CI 42090
CI 73015
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Corega
Kategorie Potřeby k zubním náhradám
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 111g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Krabice
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Konzistence Tablety
Výrobce / dovozce Glaxosmithkline sro, Hvězdova 1734/2c, Praha 4