Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Bella Happy Dětské hygienické podložky (60x60 cm), 30ks

260 Kč
Původně: 329,00 Kč
(8,67 Kč za ks)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088152226

-20%
260 Kč 329 Kč (8,67 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (5,31 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (4,70 Kč / ks)
- ks
-18%
329 Kč 405 Kč (5,67 Kč / ks)
- ks
Dětské hygienické podložky Bella Baby Happy jsou nedílnou součástí dětské výbavičky. Dětské podložky mají vnější stranu povoskovanou, proto podložka nepropustí vodu. Podložky Bella Baby jsou praktické při častém použití a nenahraditelné během cestování.

Co tomu říká sám dodavatel?

Dětské hygienické podložky Bella Baby Happy jsou nejčastěji využívány při přebalování dětí, jako ochrana dětské postýlky nebo nábytku. Často se dětské podložky dají využít i opakovaně. Vnitřní strana podložky je měkká a příjemná na dotek i dětskou pokožku. Vnější strana podložky je opatřena voděodolnou povoskovanou vrstvou, která zabraňuje prosáknutí tekutiny. Dětské podložky Bella určitě oceníte i na cestách, u lékaře nebo na návštěvách. Bella Happy Baby produkuje výrobky pro děti té nejvyšší kvality. K vývoji drogistických výrobků využívá společnost Bella dlouholeté zkušenosti a velmi moderní technologie. Proto jsou produkty Bella tak oblíbené jak u dětí, tak i rodičů. Výrobky společnosti Bella, v široké škále od dětských plenek až po kosmetiku pro citlivou dětskou pokožku, jsou vyráběny s tou největší precizností a péčí, aby byly vždy po ruce rodičům při každodenní péči o jejich potomky.

Značka Bella Happy
Kategorie Přebalovací podložky
Hmotnost brutto 2181g
Uzavíratelnost obalu Ne
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce Bella Bohemia s.r.o., VGP Park Horní Počernice, hala I., Vlastibořská 2, 193 00 Praha 17
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.