Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Stabilo Pastelky  EASYcolors pro praváky 6 ks

Stabilo Pastelky EASYcolors pro praváky 6 ks

Značka: Stabilo
Země původu: Německo
Kód zboží: 4006381398718

213 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

První ergonomicky tvarované pastelky speciálně pro praváky. Trojhranný design a jedinečné neklouzavé plošky pro intuitivně správné uložení prstů na tužce. Uvolněné držení a pohodlné psaní. Šířka hrany 9 mm. Doporučený rozměr pro školáky 1. stupně. Nelámavá tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak kreslení (průměr 4,2 mm). Štítek na jméno na každé pastelce. Část řady STABILO EASY Start (perfekntní doplněk k STABILO EASYgraph). Červený konec signalizuje pravou variantu. Součástí balení je ergonomické ořezávátko pro praváky. 6 barev: žlutá, oranžová, třešňová, ultramarínová, žlutozelená, světle hnědá.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Stabilo
Kategorie Psací potřeby
Hmotnost brutto 86g
Hmotnost netto 80g
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce INTERPAP Office, s.r.o.