Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Stabilo Pastelky  WOODY 3 v 1 sada s ořezávátkem 10 ks

Stabilo Pastelky WOODY 3 v 1 sada s ořezávátkem 10 ks

Značka: Stabilo
Země původu: Německo
Kód zboží: 4006381346917

553 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Jedinečné pastelky 3 v 1, které lze použít jako pastelky, vodovky nebo voskovky. Ideální pro dětské ruce díky svému tvaru a tloušťce. Nelámavá XXL tuha průměru 10 mm = 8 x více barvy, než standardní pastelka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy. Kreslí na černý papír, sklo, plast, kov, kůži a další hladké povrchy. Perfektní pro velké plochy a téměř všechny techniky kreslení. Jedna pastelka = spousta tvůrčích možností: technika vyškrabávání, akvarel, frotáž, pastel, šablona a sposty dalších. 10 barev: žlutá, oranžová, červená, lila, ultramarínová, azurová modř, tmavě zelená, listová zeleň, hnědá, černá. Součástí balení je ořezávátko.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Stabilo
Kategorie Psací potřeby
Hmotnost brutto 174g
Hmotnost netto 169g
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce INTERPAP Office, s.r.o.