Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Stabilo Popisovač  Pen 68 0,1 15 barev

Stabilo Popisovač Pen 68 0,1 15 barev

Značka: Stabilo
Země původu: Německo
Kód zboží: 4006381458191

364 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Prémiový vláknový fix s intenzivním výdejem barvy - pro silné linie a velké plochy. Syté a zářivé barvy. Rozmývatelný inkoust na vodní bázi bez zápachu. Tlaku odolný hrot s šířkou stopy 1 mm (Medium) zajišťuje rovnoměrnou aplikaci intenzivních barev. Prodyšný uzávěr. Vydrží až 24 hodin bez víčka. Ideální pro vymalovávání omalovánek pro dospělé. 15 barev: ledově zelená, ultramarínová, světle zelená, zelená, tmavě modrá, žlutá, hnědá, černá, karmínová, oranžová, fialová, růžovočervená, azurová modř, lila, tmavý okr.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Stabilo
Kategorie Psací potřeby
Hmotnost brutto 114g
Hmotnost netto 107g
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce INTERPAP Office, s.r.o.