Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Stabilo Tužka grafitová  EASYgraph pro praváky petrolejová

Stabilo Tužka grafitová EASYgraph pro praváky petrolejová

Značka: Stabilo
Země původu: Německo
Kód zboží: 4006381398831

45,90 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

První ergonomicky tvarovaná grafitová tužka speciálně pro leváky. Trojhranný design a jedinečné neklouzavé plošky pro uložení prstů zajišťují uvolněné držení a pohodlné psaní. Šířka hrany 9 mm. Doporučený rozměr pro školáky 1. stupně. Nelámavá tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak kreslení (průměr 3,15 mm). Štítek na jméno na každé tužce. Část řady STABILO EASY Start (perfektní doplněk k STABILO EASYcolors). Červený konec signalizuje levou variantu.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Stabilo
Kategorie Psací potřeby
Hmotnost brutto 6g
Hmotnost netto 6g
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce INTERPAP Office, s.r.o.