Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Diplomático Reserva Exclusiva 0,7l

Diplomático Reserva Exclusiva 0,7l

Značka: Diplomático
Země původu: Venezuela
Kód zboží: 7594003620059

919 Kč
1 312,86 Kč / l
ks
919 Kč
1 312,86 Kč / l
ks
599 Kč
855,71 Kč / l
ks

Popis produktu

Zažijte nevšední zážitek s intenzivní chutí Reserva Exclusiva rum značky Diplomático, který pro vás zrál dlouhých 12 let, aby získal svou prvotřídní chuť.

Co tomu říká sám dodavatel?

Dopřejte si nevšední zážitek s Reserva Exclusiva rum značky Diplomático, Tento rum zrál pro vaše potěšení dlouhých 12 let v sudech z bílého kanadského dubu, následně je destilován metodou "Pot Still". Prvotřídní rumy této značky jsou vyráběny ve Venezuele společností Destilerias Unidas a řadí se mezi nejlepší jihoamerické rumy. Exkluzivní rum Reserva Exclusiva získal mnoho ocenění, řadí se mezi nimi Best of Category, International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida. Jeho výjmečně vyvážená chuť a výtečné aroma jistě nadchne i vás.

Složení

karibský rum tmavý
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Diplomático
Kategorie Rum
Hmotnost brutto 1160g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Daňová klasifikace 21%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Kvalita Bio Ne
Dia Ne
Procento alkoholu 40 %
Výrobce / dovozce Destilerias Sierra Unidas, S.A. De C.V., Calle Puerto Altata 1131, Circunvalación Belisario, 44330 Guadalajara, Jal., Mexiko