Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Santa Teresa 1796 Ron Antiguo de Solera rum 40% 700ml

Santa Teresa 1796 Ron Antiguo de Solera rum 40% 700ml

Značka: Santa Teresa
Země původu: Venezuela
Kód zboží: 24223000319

1 449 Kč
2 070,00 Kč / l
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

Popis produktu

Ron Antiguo de Solera rum značky Santa Teresa, která vznikla roku 1796 je jeden z nejkvalitnějších rumů na trhu. Jeho chuť, aroma i barva je perfektne vyvážená a uceluje tak váš požitek z kvalitního pití.

Co tomu říká sám dodavatel?

Ron Antiguo de Solera rum značky Santa Teresa 1796, je super premiový třtinový rum, který zraje minimálně 15 let v dubových sudech z amerického bílého dubu a v sudech z francouzské oblasti Limousine metodou solera. V těchto sudech dříve zrála španělská sherry a brandy. Korek rumu je zalit voskem a skěle uceluje celkový design. Směs různě starých rumů je velmi harmonická a dotváří celkovou hebkost tohoto rumu. Santa Teresa je podnik s 200 letou tradicí, na kterou jsou poprávu hrdí. Aroma po medu, karemlu, ovoce a s náznakem kešu a vanilky na závěr se skvěle doplňují s harmonickou chutí. Tento rum je zaslouženým vítězem Gold Medal v Spirits Festival 2007 a bronzové medaile z Caribbean Week.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Santa Teresa
Kategorie Rum
Hmotnost brutto 1200g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Daňová klasifikace 21%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Kvalita Bio Ne
Dia Ne
Procento alkoholu 40 %
Výrobce / dovozce C.A.Ron Santa Teresa El Consejo Edo, Aragua, Venezuela