Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Poex Mandle v hořké čokoládě 700g

179 Kč

(255,71 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Česká republika

Kód zboží: 8592472001392

69,90 Kč (279,60 Kč / kg)
- ks
179 Kč (255,71 Kč / kg)
- ks
179 Kč (255,71 Kč / kg)
- ks
Mandle v hořké čokoláde české značky Poex, vychutnejte si lahodnou chuť mandlí v hořké čokoládě například u kavy, či při práci.

Co tomu říká sám dodavatel?

Mandle v hořké čokoládě značky Poex, která byla založena v roce 1993 a zabývá se především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním. Firma má mnoho ocenění včetně ocenění Klasa i Český výrobek, zároveň se zpojili do projektu Zodpovědná firma. Zažijte příjemné momenty se svými blízkými s mandlemi v hořké čokoládě. Sladkosti, které vám zpíjemní chvilky u kávy.

Alergici pozor!

Obsahuje mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), skořápkové plody a výrobky z nich. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek, sojové boby a výrobky z nich, jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, skořápkové plody a výrobky z nich, sezamová semena výrobky z nich.

Složení

hořká čokoláda min. 74 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový olej, olej z máslovníku, Sal, olej z jader manga), MLÉČNÝ TUK, emulgátory: slunečnicový lecitin a polyglycerylpolyricinoleát, aroma)
jádra MANDLÍ pražená 19 %, lešticí směs (tapiokový škrob, cukr, lešticí látka: šelak, kokosový olej, kyselina: kyselina citronová, konzervant: kyselina sorbová)
V hořké čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 38 %
Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky
Značka Poex
Kategorie Sladké oříšky a sušené ovoce
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 730g
Uzavíratelnost obalu Ne
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Kvalita Bio Ne
Vhodnost pro bezlepkovou dietu Obsahuje lepek
Vhodnost pro diabetickou dietu Ne
Výrobce / dovozce POEX Velké Meziříčí, a.s., Třebíčská 384, 594 01 Velké Meziříčí, Česká republika
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.